Як закрити міжпанельні шви.

Готуй шви з літа, - мабуть, так можна перекласти російську народну приказку, якщо порушене питання про порушення тепла і затишку в панельних будинках в зимовий період часу або при настання негоди. Не слід забувати, що якщо в квартирі будуть мокнути, а потім і зовсім промерзати кути, то запах вогкості або затхлості вам забезпечений, що в свою чергу говорить лише про те, що в міжпанельних швах порушена герметизація.
Вам знадобиться
  • поліуретановий герметик, будь-який хороший утеплювач і герметизуючий матеріал (фахівці допоможуть вибрати), монтажна піна.
Інструкція
1
Крім відчутних неприємностей, погана герметизація міжпанельних швів веде руйнуванню панелей з подальшою корозією арматурних з'єднань. Щоб запобігти незворотний процес і створити сприятливу атмосферу в квартирі, зробіть заделку міжпанельних стиків. Якщо ви при цьому бажаєте підвищити температуру в своєму будинку, то вам буде необхідно утеплити сполуки будинкових панелей.
2
Запасіться необхідними робочими матеріалами, стежте, щоб вони були якісними, інакше не вийде потрібного ефекту.
3
Заповніть всі міжпанельні порожнини поліуретановим герметиком і розподіліть рівномірно утеплювач всередині шва.
4
Залийте залишилися порожнини обраним герметизирующим матеріалом, це потрібно, щоб попередити проникнення води.
5
Тепер вам має бути другий етап - виконання ремонтно-відновлювальної схеми, розширте міжпанельний шов, ретельно очистіть його від старих матеріалів. Нанесіть на нього монтажну піну, почекайте поки схопить.
6
Нанесіть утеплювач і, в ув'язненні, помістіть обраний розчин для герметизації скріплення міжпанельних стиков.Важно знати, що герметизувати шви можна тільки в суху або холодну погоду, у жодному разі не при підвищеній важливості повітря: вода зведе нанівець всі ваші зусилля, за рахунок своїх властивостей розширюватиметься взимку.
7
Враховуйте, що для оптимізації різних міжпанельних швів може не надати належного ефекту одна і та ж технологія. В одних випадках вам буде достатньо замазати тріщини, але в інших без заповнення міжпанельного простору і укладання утеплювача просто не обійтися.