Як вибрати новачкові сноуборд.

Вибір сноубордів на сучасному ринку просто величезний. Якщо встаєш на дошку вперше, потрібно знати кілька моментів, на які варто звернути увагу при виборі свого «снаряда».
Інструкція
1
Все дошки діляться на 3 типи в залежності від стилю катання. Фристайл - катання або, вірніше, стрибки у парку (трампліни, перила, халф-пайп). Тип сноуборда - «твін-тип» - однакові п'ята і носок, легко кататися задом наперед (вперед «задньої» ногою). Фрірайд - катання поза трасою, по «пухляку» - свіжому снігу. Тип сноуборда - «дірекшнл» - носок ширше і довше п'яти. Для новачка найкраще підходить універсальний сноуборд «фристайл/фрірайд». Така дошка досить м'яка, широка і в міру важка, «твін-тип». Вона ніби «чекає» вас, «прощає» помилки, на відміну від жорстких, вузьких і легких «снарядів», призначених для агресивного катання.
2
Довжина сноуборду визначається ростом і вагою катальщика. Чим ви вище або важче, тим довший повинна бути ваша дошка. Найпростіший спосіб визначити підходящу ростовку при нормальному співвідношенні вага/зріст - дошка повинна бути до підборіддя. Ще один варіант - від свого росту відняти 20 см, це і буде приблизною довжиною вашої доскі.Длінной дошкою легко керувати тільки на великих швидкостях на свіжому снігу, тому новачкові буде важко з нею впоратися. Взагалі, кожен виробник на кожній дошці пише оптимальний «розкид» ваги, наприклад, 45-55 кг. Вибирайте дошку, де ваш вага буде знаходитися посередині зазначених меж веса.Опять ж, якщо вас приваблює катання в парку, беріть коротку дошку «твін-тип», якщо збираєтеся борознити нераскатанние снігові простори - довгу «дірекшнл».
3
Від ширини сноуборду в чому залежить контроль управління ім. Тут потрібно спиратися на розмір черевиків. В ідеалі черевики повинні небагато (не більше, ніж на 1 см) виходити за краї дошки. Якщо дошка ширше черевика, її важче буде «провертати» - виконувати повороти. Якщо черевики багато ширше дошки, вони будуть чіплятися за сніг, і катання перетвориться на муку.
4
Нарешті, цінова політика. Тут все просто. Все, що варто більше 300 доларів - не для новічков.Опять же не потрібно купувати найдешевший «снаряд». Кататися ви навчитеся набагато раніше, ніж за сезон, а самі найпростіші дошки (пінні, без дерев'яного сердечника) гальмують розвиток, не дозволяють досягти високого рівня катання. Оптимальна ціна визначається в 150-250 долларов.Есть ще такий момент, як конструкція сноуборду - «кеп» (кришка) і «сендвіч» (шари). «Сендвічі» міцніше, швидше надає і піддаються ремонту на відміну від «кепів». Але тут свої нюанси - найдорожчі «кепи» не поступаються якістю «сендвичам», а дошка з тріщиною після ремонту все одно не буде їздити, як новая.В Загалом, якщо ви шукаєте економічний варіант - зупиніться на «кепе», якщо вам актуально співвідношення ціна/якість - беріть найдешевший «сендвіч».