Як виростити Памела.

Вирощувати цитрусові будинку - заняття клопітка, але уявіть собі, який нагородою стануть для вас ароматні плоди і пахучі квіти на красивому деревце. Розповімо трохи про кімнатному цитрусоводства, а саме, про те, як виростити помело у себе вдома.
Інструкція
1
Для того щоб виростити вдома помело, візьміть насіннячко, витягнуте з плоду, вимийте його водою, просушіть протягом декількох годин і відразу починайте висівати в горщик (він повинен бути не менше 2-х літрів). Якщо ви пересушите насіння, то це може спровокувати його розтріскування, тому, якщо вам необхідно зберігання насіння, то помістіть їх у вологий пісок і тримаєте не більше двох місяців в холодильнику при температурному режимі +5 градусів.
2
В горщик для посадки насіння (в ньому має бути одне або навіть декілька дренажних отворів) покладіть товстий шар дренажу, а також легкий родючий субстрат (садова земля, змішана з річковим піском). Горщик з посівами помістіть в спеціальний мішечок-теплицю, це допоможе створити сприятливий мікроклімат, тепер тримайте рослина в кімнатній температурі, не забуваючи по необхідності зволожувати субстрат.
3
Пам'ятайте, що помело любить нейтральну або трохи лужну грунт, це означає, що додавати в неї торф можна. Також стежте за тим, щоб в субстрат з цитрусовими не потрапляли верстви хлору, деревця вкрай чутливі до цього.
4
Поливайте рослину регулярно і в достатній кількості, якщо переборщіть - можливий ризик розвитку грибних захворювань. Також не забувайте про своєчасну підгодівлі, саме вона допоможе виростити здорові і красиві деревця, забезпечує рясне плодоношення і цвітіння. Плодоносити помело зазвичай починає лише на 7-10 рік після висаджування, тому запасіться терпінням.
5
Цвіте помело надзвичайно красиво, білими квітками з ароматом жасмину, приправленим цитрусової ноткою. Листя деревця також неймовірно гарні й радують око, правда для розгалуження паростків вам доведеться їх зрізати.