Як робити фінти в футболі. Як обвадіть гравців.

Що таке фінт? Це серія обманних рухів тулубом і, звичайно, ногами. Ці рухи застосовують футболісти, що володіють м'ячем, щоб перехитрити гравця команди-суперника. Фінти можна робити по-різному, все залежить від вашої фантазії. Ось кілька прикладів:
Інструкція
1
Гравець веде м'яч. Коли суперник збирається атакувати, щоб заволодіти м'ячем, провідний м'яч гравець спочатку нахиляє своє тіло в сторону і замахується в цю ж сторону ногою, щоб у атакуючого склалося враження, що від нього будуть йти саме туди. І як тільки другий «клює» на ці обманні рухи, першому залишається лише піти в іншу сторону разом з м'ячем. Це повинно бути виконано швидко, щоб не дати супернику жодних шансів відібрати м'яч.
2
Ще один фінт - нападаючий отримує м'яч, зупиняючи його підошвою ноги. Неподалік від нього стоїть захисник змагається команди і вже збирається бігти відбирати м'яч. Коли обидва гравці зближуються, володіє м'ячем робить помилковий замах вліво, а насправді він лише проносить свою ногу над м'ячем. Якщо захисник зробить випад в сторону помилкового замаху, у нападника з'являється трохи часу, щоб рвонути вперед і обійти суперника.
3
Все фінти можна перераховувати безкінечно. Деякі зірки світового футболу доводять до автоматизму улюблені фінти, удосконалюючи їх і перетворюючи в свою «візитну картку». Ось, наприклад, бразилець Гаррінча нахиляв тулуб вліво і робив вигляд, що має намір піти до воріт по діагоналі. А на ділі він стрімко проривався по краю і залишав суперника ззаду, коли той намагався м'яч відібрати. А Михайло Месхі, який грав в тбіліському «Динамо», пробігав мимо м'яча, а потім чіпляв його своєю ногою, що знаходиться позаду м'яча. Після цього він проштовхував м'яч повз перебувала попереду ноги і захисника суперника, залишаючи його в замішанні.
Фінти в футболі - це красиві рухи, за допомогою яких гравець може обходити суперника, не втрачаючи при цьому м'яча. Без футбольних фінтів не обходиться практично жоден футбольний матч. Спостерігаючи за тим, як знамениті футболісти творять з м'ячем фантастично красиві речі, здається, що повторити все це нереально. Проте, секрет криється в практиці. Футболісти ж теж тренувалися.
Інструкція
1
Щоб навчитися робити футбольні фінти, крім практики потрібно ще й знання теорії, згідно з якою трюки виконуються з метою введення суперника в оману. Виконувати їх можна головою, ногами, тулубом і не тільки з м'ячем, але і без нього. З м'ячем обманні рухи складніше, тому як для них вам буде потрібно виконувати досить складні рухи. Адже потрібно не тільки зберегти м'яч у себе, але й не втратити його в процесі виконання фінтів.
2
Найчастіше у футболі застосовують такі фінти: - Помилкову передачу м'яча; - Удар по м'ячу в сторону п'ятою; - Поворот навколо м'яча; - Перенесення ноги через м'яч з подальшим нахилом тулуба в одну сторону і відходом від противника в іншому напрямку ; - Швидкий відвід м'яча під себе ногою з наступним висуванням його вперед.
3
Як приклад наведемо досить складний у виконанні, але в той же час легко освоюваний при правильному підході фінт. Робиться він так: м'яч стоїть на землі, а гравець зовнішньою стороною стопи правої ноги підсмикує м'яч вправо, після чого (поки м'яч ще не пішов далеко) різко відправляє його вліво на згині ноги. Для виконання цього руху потрібно хороша розтяжка і еластичність. Дуже корисний фінт, що допомагає ввести суперника в омани і змусити його втратити напрямок м'яча. В цей час його легко буде обійти.
4
Після теорії ви можете сміливо приступати до перегляду навчальних відеороликів. Нарешті, можна йти тренуватися з друзями в спортивний зал або на футбольне поле. В крайньому випадку, можна потренуватися і у дворі.