Як відпарити шкіряну куртку.

Часто трапляється, що після неправильного зберігання ваша шкіряна куртка стає м'ятою. Це дуже засмучує, адже шкіряна куртка - не дешева одяг, а заломи і складки псують весь вигляд. Що ж зробити, щоб знову повернути речі нормальний вигляд?
Інструкція
1
Перше, що можете спробувати зробити, це повісити вашу куртку акуратно на плечики, застебнути на всі ґудзики і дати отвісеться кілька днів. Цей спосіб може допомогти, якщо шкіра, з якої зшита куртка, досить тонка, а заломи не надто сильні. Зазвичай через кілька днів, іноді через тиждень куртка набуває первісний вигляд.
2
Якщо це не допомогло, то спробуйте повісити куртку у ванній кімнаті, наповненій гарячою парою. Просто відкрийте гарячу воду і закрийте в приміщення двері. Залиште куртку в цьому приміщенні на кілька годин, тільки куртка повинна висіти так, щоб вода на неї не потрапляла, інакше це тільки погіршить ситуацію, і шкіра пожолобиться від впливу води.
3
Якщо у вас вдома є парообразователь, то можна спробувати діяти за допомогою його. Повісьте куртку вертикально на плечики, включите парообразователь і піднесіть до тих ділянок, які пом'яті. Потрібно тримати його не надто близько від шкіри, інакше на ній буде накопичуватися конденсована рідина, яка може зіпсувати вашу куртку . Оптимальна відстань - в десяти сантиметрах від поверхні. Якщо у вас праска з такою функцією, то можете використовувати його.
4
Можете спробувати пропрасувати пом'яту куртку . Поставте терморегулятор вашого праски на саме мінімальне значення. Праска не повинен бути дуже гарячим. Гладити прямо по шкірі не можна, ви все зіпсуєте. Візьміть щільну обгортковий папір, помістіть її на куртку і гладьте через неї. Також можна використовувати щільну тканину. При цьому способі не треба використовувати функцію пара.
5
Якщо всі ці способи не допомогли, або якщо ви остерігаєтеся самостійно гладити куртку , особливо, якщо вона дорога, то найкраще, що ви можете зробити, це відправитися в шкіряну ательє або в спеціалізовану хімчистку . Там її професійно розгладять, використовуючи спеціальний прес для шкіряних виробів.