Як виїхати до Чехії.

Чехія красива країна, і багато хто хоче туди переїхати. Як це зробити, що очікує там іноземців, які правила в цій державі? Чехія для іноземців не є раєм, але загальноприйняті в Європі права і правила роблять життя в Чехії зручною і досить передбачуваною. Існує декілька варіантів для отримання візи в Чехію .
Інструкція
1
Переїхати в Чехію можна для отримання освіти. Освіта у вищих навчальних закладах на чеській мові безкоштовне. Для початку ви вступаєте на підготовчі курси для вивчення чеської мови. Вам видається документ для отримання річної вузи для студента в консульстві Чеської республіки. Молоді люди, отримавши в Чехії освіту, легко адаптуються і в майбутньому не мають проблем із працевлаштуванням. Витрати на навчання в Чехії менше, ніж допустимо в Америці, тому що нижче вартість життя, а це великий плюс.
2
Можна отримати робочу візу. Цей варіант підходить фахівцям, які володіють чеською або англійською мовами хоча б на комунікативному рівні. Розвивається ринок Чехії залучає фахівців з усього світу. Великим попитом користуються фахівці IТ індустрії. В цьому випадку дуже просто і легко отримати візу. Віза видається на 2,5 року.
3
Бізнес - віза. Це найбільш поширений варіант імміграції в Чехію . В Чеській Республіці реєстрація і зміст фірми відносно невеликі.
4
Великий плюс цього варіанті в тому, що ви не будете залежати від третіх осіб. В Чехії існує багато кредитних програм, зручна податкова політика. Крім того члени родини власника фірми і його засновники можуть переїхати на легальних умовах.
5
На реєстрацію фірми знадобиться 10 днів і обійдеться в 2000 євро. Квартиру з 2009 року може купити будь-який іноземець. Один квадратний метр житла в Празі в новому будинку коштує 1200 євро. У відмінності від Росії квартири продаються повністю обладнаними, навіть є кухонні меблі.
6
Хто має фірму іноземець повинен оплачувати соціальну та медичну страховки. Суми страховок близько 400 євро. Маючи медичну страховку, іноземець може отримувати медичну допомогу безкоштовно в будь-якому медичному закладі Чехії.