Як перевести мл в літр.

Скороченням «мл» (мілі літр ) обізнаються об'ємні характеристики відносно невеликої кількості певної речовини. Міллі літр - це похідна від літр а, його тисячна частка. Літр і всі його похідні не є частиною системи СІ. В цій системі одному мілі літр у відповідає обсяг, рівний одному кубічному сантиметру, а літр у - рівний одному кубічний дециметр.
Інструкція
1
Делите на тисячу відоме значення обсягу речовини в мілі літр ах, щоб перевести його в літр и.
2
Скористайтеся, наприклад, калькулятором зі складу ОС Windows, якщо розрахувати значення в розумі скрутно. Запустити його можна розкривши натисканням клавіші WIN або клацанням по кнопці «Пуск» головне меню і вибравши в підрозділі «Стандартні» розділу «Всі програми" пункт «Калькулятор». Оскільки він є системним компонентом, то, набравши коротку команду calc і натиснувши Enter, можна відкрити калькулятор і через діалог запуску програм. Цей діалог можна побачити, натиснувши клавіші WIN + R або вибравши рядок «Виконати» в меню на кнопці «Пуск».
3
Переключите інтерфейс калькулятора в режим конвертації одиниць виміру. Для цього розкрийте розділ «Вид» в його меню і клацніть пункт «Переказ величин». Цей варіант оформлення калькулятора має в лівій частині три поля для вибору одиниць виміру і кнопку «Перевести» під ними.
4
Клацніть верхній список («Категорія») і виберіть у ньому рядок «Обсяг». При встановленні значення в цьому полі калькулятор змінює склад одиниць виміру в двох інших списках. В середньому з них («Вихідна величина») виберіть значення «мілі літр ». У нижньому («Кінцева величина») клацніть рядок " літр ».
5
Клацніть поле введення калькулятора і введіть відомий обсяг в мілі літр ах. Потім клацніть кнопку з написом «Перевести». На цьому процедура буде закінчена - калькулятор розрахує введене значення в літр ах.
6
Інший спосіб перерахунку полягає в використанні пошукової системи Google. C недавнього часу в ній з'явився калькулятор, який теж вміє переводити вказані значення з одних одиниць в інші. У цього конвертера немає окремого інтерфейсу - вводити значення треба безпосередньо в поле введення пошукового запиту. Від вас вимагається лише чітко сформулювати запит. Наприклад, щоб дізнатися потрібне значення, відповідне півтора тисячам мілі літр ов, Вдрукувати «1500 мл в літр ах».