Як робити заднє сальто. www. Як зробити сальто назад.ru.

Як багато залишається відчуттів від перегляду виконання акробатичних трюків, емоції просто зашкалюють за всі рамки! Неймовірно приємно навчитися робити це самому, і робити це на вищому рівні.
Вам знадобиться
  • - мати
  • - вільна одяг
  • - підстраховка двома людьми
Інструкція
1
Заднє сальто - це не легкий акробатичний трюк. Нарівні з флягою, виконати його теж важко. Також заднє сальто називають "бек фліпом". Часто цей трюк є елементом, який виконується укупі з флягою або рондатом.Для початку навчання необхідно прийняти вихідне положення для цього трюку: ноги на ширині плечей, руки обов'язково підняти вгору. Є варіант виконання, де руки різко підіймають знизу під час поштовху, але при навчанні руки найкраще підняти догори. Далі ми згинаємо ноги в колінах, місцями згин ніг не буде потрібно. Орієнтуйтеся на те, щоб якомога краще відштовхнутися в цьому положенні. Руки опускаємо вниз і трохи відводимо назад, за корпус, при цьому руки повинні бути прямі в ліктях.
2
Тепер ми робимо одночасно потужний поштовх ногами і піднімаємо руки різко вгору. Положення голови має бути паралельно корпусу. Намагайтеся відгинати назад голову, якнайдалі. Таким чином, стрибок виявиться швидше. При стрибку зверніть увагу на рух ніг. Для високого сальто необхідно після поштовху витягнути ноги, але майте на увазі: чим більше ви тягнете ноги, тим менше у вас вийде перекид. Є небезпека впасти на спину, тобто недокрут. Занадто витягнуті ноги приведуть до стрибка і не більше того.
3
Не забувайте, що при поштовху тіло повинне бути згруповано. Разгруппировки необхідно виробляти, коли ви бачите, що тіло знаходиться в положенні паралельно підлозі. Приземлятися необхідно так, щоб не отримати травму. Слід приземлятися на чуть-чуть зігнуті ноги в колінах - це додасть амортизацію вашому приземленню. Також варто відзначити, що приземлення завжди повинно здійснюватися на носки, а не на всю ступню. Це може погано позначитися потім на здоров'я ваших ніг. Якщо ви приземляєтеся, що не зігнувши коліна, то можете отримати травму колінної чашечки.
Асортимент акробатичних елементів можна розширювати нескінченно, постійно придумуючи нові і нові ускладнення. Так, заднє сальто можна розвинути в гейнер, а переднє - плавно продовжити в твіст, якщо додати до нього розворот на 180 градусів.
Інструкція
1
Доведіть переднє сальто до досконалості. Сконцентруйтеся на тому, щоб основне обертання відбувалося за рахунок маху плечима, а приземлялися ви строго на прямі ноги. Бажано, крім іншого, робити сальто з місця, а не з розбігу або височини - це буде гарантією технічного виконання.
2
Не починайте обертання відразу після стрибка. Виприг повинен відбуватися точно так само, як на заднє сальто - вертикально вгору, з різким ривком плечима. Обертання потрібно починати тільки з піковою точки вильоту, при цьому зупинити поворот вам допоможе чіткий мах руками й плечима вниз.
3
На перших етапах замініть переднє сальто шкереберть. Тобто стрибну, розгорніться, приземлитеся в повний присед і зробіть акробатичний перекид вперед. Це, перш за все, повинно навчити вас правильно обертатися: доможіться того, щоб під час перекиду вас не зносило інерцією з прямої лінії.
4
Коли ви впевнені, що після повороту можете спокійно виконати елемент в прямому напрямку, спробуйте зробити flyroll. Це значить, що вам потрібно після повороту на 180 градусів приземлитися на руки і піти в перекид, не торкаючись підлоги ногами (фактично - виконати половину сальто). Будьте обережні і виконуйте елемент тільки на м'якій поверхні: невірно виконане приземлення може привести до серйозних травм. На даному етапі ви повинні побороти головну помилку виконання твіст а, згадану в другому кроці: спочатку виприг повинен бути спрямований вгору, обертання ж починається тільки в польоті.
5
Коли у вас почне виходити елемент, описаний в минулому кроці, намагайтеся почати робити твіст . Для вас не повинно скласти праці обернутися на 180 градусів і скрутитися вниз: залишилося лише змінити мах на більш інтенсивний, щоб він давав вам не половину, а цілий оборот. Якість виконання визначатиметься тільки якістю вашого переднього сальто, адже на даному етапі обидві фази руху вже чітко розділені, і твіст для вас повинен перетворитися в два послідовних елемента.