Як вибрати електродриль.

Для того щоб вибрати і купити дриль, необов'язково бути професійним збирачем меблів, слюсарем, монтажником або мати іншу будівельну спеціальність. Всі, хто займався ремонтом у квартирі, будував будинок, знають, що дриль - це один з найважливіших інструментів у домашньому господарстві. Щоб правильно вибрати дрель, ви можете скористатися наступними порадами.
Інструкція
1
Використовуючи дриль в побуті, ми користуємося їй тільки протягом невеликого проміжку часу, щоб зробити парочку отворів або закриття шурупи. Тому для таких цілей краще всього вибирати зручну і компактну побутову дриль з невеликою потужністю електродвигуна. Пристрої, виготовлені не з пластику, а з металевих частин, відрізняються надійним корпусом, призначеним для великих навантажень. Професійні моделі можуть працювати протягом 10 годин з невеликими перервами, потужність таких дрилів значно вище.
2
Люди, які вважають, що дриль можна використовувати тільки для просвердлювання отворів, сильно помиляються. Крім того, що такий пристрій може робити отвори різних діаметрів і в різних матеріалах, воно володіє ще кількома функціями: • Дрель-міксер використовується для розмішування фарби, гіпсу або цементу, також її можна використовувати, щоб просвердлити пластмасу, дерево і інший неміцний матеріал. • Дрель кутова допоможе вам дістатися навіть у важкодоступні місця за рахунок спеціального редуктора. • Дрель-шуруповерт призначена для закручування або викручування шурупів і саморізів, в ній передбачено регулювання швидкості обертання. • Ударні дрилі дозволяють швидко робити отвори навіть у самих твердих матеріалах.
3
Дрелі можуть працювати як від акумулятора, так і від звичайної мережі 220 В. Мережеві дрилі більш потужні, але акумуляторні можуть виручити вас, коли немає можливості дістатися до розетки. Незважаючи на те, що в комплекті вже є запасні батареї та зарядний пристрій, головний недолік акумуляторної дрилі - це короткий час роботи.
4
При виборі дрилі потрібно звернути увагу на наступні показники: • Номінальна потужність. Чим вищий цей показник, тим більше по діаметру отвір ви зможете зробити. • Найкраще вибирати дриль, що володіє великою кількістю оборотів в хвилину (до 3000 об \ хв), це значно розширить її можливості.