Як зробити коробку-серце.

Цікаві подарунки вимагають оригінальної упаковки, особливо якщо це подарунок з натяком. Закохані традиційно дарують один одному серця, але знайти коробку у формі серця під подарунок потрібного розміру не завжди просто, тому має сенс виготовити її самостійно.
Інструкція
1
Для того щоб зробити оригінальну коробочку у формі серця візьміть кольоровий папір червоного кольору і виріжте з неї два серця (розміри повинні відповідати бажаному розміром майбутньої коробочки). Такі ж за розміром сердечка виріжте з картону. Потім просто приклейте паперові сердечка до картонних підстав з одного боку.
2
Потім візьміть папір чорного кольору і виріжте з неї чотири смужки. Ширина смужок складе близько 3 см, довжина повинна складати на пару сантиметрів більше половини контуру майбутньої коробочки. Тепер зі смужками необхідно виконати наступну маніпуляцію. Візьміть смужки і на кожній по довжині з одного боку зробіть щербини, щоб вона стала походу на пилку, друга сторона повинна залишитися рівною.
3
Тепер візьміть одну із заготовок з сердечками, покладіть її картонній стороною вгору і починайте приклеювати чорну смужку, так ми будемо робити дно коробочки. Робіть це так: піднесіть смужку до верхівки сердечка до самого центру, складіть її навпіл зазублинами всередину.
4
Тепер візьміть клей і починайте приклеювати смужку, залишаючи невеликий відступ від країв (приблизно 3 мм), це буде висота коробочки. Однією смужки для обхвату всього сердечка вам не вистачить, тому візьміть ще одну і починайте приклеювати її в такому ж порядку, тільки тепер почніть з нижньої частини сердечка і рухайтеся назустріч до вже приклеєною смужці.
5
Приклеюйте смужки акуратно, так щоб не залишалося плям від клею. Якщо друга смужка виявилася занадто великою, акуратно подрежьте її в процесі склеювання до потрібних розмірів. Тепер виріжте ще однієї сердечко з червоного паперу, менше попереднього, так щоб вклеїти його в дно коробочки.
6
Потім приступаємо до виготовлення кришки. Візьміть другу заготовку з картону і приклейте дві чорні смужки за тим же принципом, що і раніше, тільки не залишайте відступів від краю, це потрібно для того, щоб коробочка закривалася. Всередину також приклейте червоне сердечко.
7
В принципі коробочка готова! Можете прикрасити її тасьмою, квітами, намистинами, стразами і іншими аксесуарами, які вам припадуть до смаку.