Як підключити відеомагнітофон до монітора. з'єднання відеомагнітофона з телевізором.

Багато людей сьогодні знаходять відмінне застосування старим речам. Не поспішайте викидати свій старий, здавалося б, непотрібний відеомагнітофон . Якщо підключити його до монітору, ви зможете переглядати улюблені фільми і телепередачі у відмінній якості.
Вам знадобиться
  • відеомагнітофон, монітор, плата ТВ-тюнера або автономний ТВ-тюнер, перехідник, кабель
Інструкція
1
Візьміть монітор (передбачається, що відеомагнітофон у вас вже є в наявності). Якщо вам вдасться знайти Мультисистемність модель монітора з відеовходом, то підключити відеомагнітофон до монітору можна безпосередньо. Однак більшість видеовходів моніторів підтримують тільки один стандарт, а інші стоять в рази дорожче.
2
Придбайте плату ТВ-тюнера і встановіть на свій комп'ютер (зробити це досить просто). Система при цьому виходить не дистанційна, тобто потрібно включення комп'ютера. Однак не кожен захоче для перегляду фільму чекати завантаження комп'ютера і постійно кликати мишкою.
3
Якщо ідея з платою вас не влаштовує з якихось причин, придбайте автономний ТВ-тюнер, що має RGB-вихід на монітор (по суті, це більш вдалий спосіб підключення відеомагнітофон а до монітору, ніж через плату ТВ-тюнера). Зовнішній ТВ-тюнер буде коммутировать сигнал від відеомагнітофон а, а управління параметрами в даному випадку проводиться дистанційно. Додатковий пристрій (сам ТВ-тюнер) досить компактне, і багато місця не займає, до того ж проблем з його покупкою зазвичай не буває.
4
Підключіть ТВ-тюнер. Кожен ТВ-тюнер має інструкцію, згідно з якою і потрібно приєднати його до монітору і відеомагнітофон у. Підключення до відеомагнітофон у відбувається через перехідник з трьома «тюльпанами» - жовтим (або S-Video), червоним і білим. Перехідник зазвичай купується в комплекті з ТВ-тюнером.
5
Придбайте кабель. Перехідник з комплекту з обох кінців має роз'єм «тюльпан», але відеомагнітофон з роз'ємом SCART вимагає відповідного кабелю, де з одного боку є SCART, а з іншого - «тюльпани». Купується він окремо (прослідкуйте, щоб «тюльпани» виявилися не входами, а виходами).
6
Увімкніть зібрану систему. Потім вставте касету в відеомагнітофон і насолоджуйтеся переглядом улюбленого фільму через монітор!