Як збільшити пам'ять ПК.

Недолік місця на жорсткому диску і оперативної пам'яті в комп'ютері - це основна проблема всіх володарів порівняно старих ПК. Збільшити обидва типи пам'яті не складає ніяких труднощів. Але це вимагає певних фінансових вкладень.
Інструкція
1
Давайте спочатку розберемося з жорстким диском. Дана ситуація має два шляхи розвитку: або ви купуєте новий жорсткий диск, який замінить старий, або ви встановлюєте одночасно обидва вінчестера.
2
Перед покупкою нового жорсткого диска вивчіть характеристики вже існуючого. Зверніть увагу на тип підключення вінчестера до материнської плати. Це можуть бути порти IDE і SATA. Врахуйте, що новий жорсткий диск з роз'ємом IDE можна буде підключити до шлейфу, протягненому до DVD-приводу. Справа в тому, що в перехідних моделях материнських плат використовуються обидва вищевказаних роз'єму.
3
Якщо ви вирішили повністю замінити жорсткий диск, то вам доведеться встановити операційну систему на новий вінчестер. Якщо ж хочете використовувати обидва диска, то достатньо просто підключити другий вінчестер до материнської плати і виставити в Біосе пріоритет завантаження з першого жорсткого диска.
4
Тепер перемкнемо увагу на оперативну пам'ять . Тут все набагато складніше. По-перше, потрібно з'ясувати тип підтримуваної пам'яті: DIMM, DDR1, 2 або 3. По-друге, вивчіть характеристики материнської плати. З'ясуйте максимальний обсяг пам'яті, з яким вона здатна працювати. Зверніть увагу на тактову частоту плат пам'яті.
5
Врахуйте ще один важливий параметр: можливості операційної системи. Справа в тому, що Windows XP не підтримує більше 3 Гб ОЗУ, так що встановлювати дві планки по 2 Гб просто нерозумно. Аналогічна ситуація з 32-бітної версією операційної системи Windows 7.
6
Якщо ви плануєте придбати нові плати та відключити старі, то рекомендують використовувати аналогічні моделі. Суть в тому, що пара двох плат по Х Гб працюватимуть на 20% швидше, ніж одна плата з об'ємом 2Х Гб. Виберіть підходящий вам варіант і встановіть плати в спеціальні роз'єми на материнській платі. Природно, всі операції по заміні пристроїв потрібно проводити з вимкненим комп'ютером.