Як знімати рухомі об'єкти.

Багато людей все ще побоюються знімати рухомі об'єкти , це викликано тим, що раніше низькочутливих плівки і темні об'єктиви дозволяли фотографувати лише нерухомі портрети. Однак сьогодні технології помітно змінилися. Сучасні фотоапарати дозволяють робити знімки з більш короткими витримками, які «заморожують» швидкі рухи. Для того щоб правильно сфотографувати об'єкт, що рухається, ви можете скористатися наступними порадами.
Інструкція
1
Залежно від швидкості руху, необхідно встановлювати певну витримку на камері. Наприклад, для зйомки людини, що біжить необхідна витримка 1/250 с., Для спринтерів або автомобілів на великій швидкості - 1/500 с., А для мотоциклів, літаків, гоночних автомобілів підходить витримка 1/1000 с. або ще більш коротка.
2
Якщо ваша камера володіє обмеженим діапазоном витримки, то намагайтеся робити знімки, коли об'єкти наближаються до вас, а не рухаються впоперек кадру. Для досягнення більш красивого кадру, при зйомці рухомого автомобіля, спробуйте встановити тривалу витримку (приблизно 1/60 с.) І скористайтеся спеціальною технікою проводки. Тобто вам потрібно просто супроводжувати рухомий об'єкт так, щоб він не виходив з центру видошукача. Через кілька секунд зробіть знімок. В результаті ви отримаєте досить чіткий об'єкт, що виділяється на ефектно змащеному задньому плані.
3
Знімаючи рухомі об'єкти в приміщенні (наприклад, на хокейних матчах) скористайтеся спалахом. Коротка тривалість спалаху має такий же ефект, що і невелика витримка, це дозволить вам зупинити будь-який об'єкт на знімку. Але пам'ятайте про те, що спершу потрібно дізнатися максимальну відстань дії спалаху.
4
Якщо ви фотографуєте в приміщенні, але не можете скористатися спалахом, то ретельно стежите за двигающимся об'єктом і постарайтеся зловити кульмінацію дії. Момент, коли об'єкт зупиняється і починає рухатися у зворотний бік. Щоб зробити якісний знімок, сфокусуйте камеру саме на тому місці, де відбудеться це дію.
5
Щоб освоїти зйомку рухомих об'єктів, вам буде потрібно досить багато часу, але продовжуйте практикуватися, адже такі знімки виходять найбільш ефектними і видовищними.