Як завести мотоцикл взимку.

Кому з мотоциклістів не знайома ситуація, коли одного ранку в страшний мороз мотоцикл не заводиться. Є кілька рекомендацій, які допоможуть у цій складній справі. Наприклад, можна заправити свіже чисте паливо або перевірити акумулятор.
Вам знадобиться
  • мотоцикл, свіже чисте паливо
Інструкція
1
Насамперед потрібно зрозуміти причину, по якій мотоцикл «упирається» і не хоче виконувати свою пряму функцію. По суті, причин зовсім небагато, а саме: проблема таїться в паливі або в системі запалювання (ну, це, звичайно з урахуванням того, що він не отримував ніяких серйозних механічних пошкоджень).
2
Пам'ятайте, що якщо ви залишили мотоцикл в гаражі ще восени, і, раптом, в середині зими захотіли нею скористатися, то він може не завестися просто через закінчення терміну придатності бензину, що залишився в баку. Тому, перед тим як ставити ваш транспортний засіб в гараж на місяць-другий, злийте весь бензин. Коли вирішите знову прокотитися на мотоциклі, заправте його чистим і свіжим паливом.
3
Якщо з паливом все гаразд, перевірте систему запалювання (свічки та акумулятор). Виявивши, що акумулятор не справляється зі своїм завданням належним чином, зарядіть його або заведіть мотоцикл за допомогою автомобільного акумулятора (головне, не перестаратися і не спалити стартер).
4
Перевіривши акумулятор, беріться за свічки (однак робити перевірку таких краще за допомогою спеціального пробника). У разі відсутності під рукою пробника, огляньте свічки візуально і перевірте їх на відсутність слідів від пробоїв (вони виглядають, як поздовжні, ледь помітні, смужки). При необхідності замініть вийшли з ладу деталі новими.
5
Після тривалого простою заводите мотоцикл, не використовуючи ручку газу - просто тисніть на стартер. Якщо кілька спроб виявляться безуспішними, продміть циліндри. Зробити це можна, повернувши до упору ручку газу та утримуючи кнопку стартера протягом декількох секунд (зробіть кілька спроб).
6
Якщо всі вжиті заходи ні до чого не привели, в якості останньої спроби можна використовувати перевірений роками метод - завести мотоцикл «з штовхача». У разі невдачі, звертайтеся до фахівців, які проведуть діагностику і, при необхідності, проведуть якісний ремонт.