Як очистити піджак.

Якщо піджак вашого чоловіка втратив свій колишній вигляд, найпростіше звернеться в хімчистку. Але можливо, з якихось причин ви не бажаєте цього робити. Спробуйте самостійно очистити забруднені місця. Піджаки бувають шкіряні, замшеві і тканинні. І до кожного з них потрібен особливий підхід.
Інструкція
1
Як почистити піджак з натуральної шкіри? Візьміть 3 чайні ложки звичайної соди. Додайте до неї 1 чайну ложку нашатирного спирту і залийте половиною літра теплої води. Візьміть ватний тампон, змочіть його в розчині і акуратно почистіть місця забруднень. Запах нашатирного спирту видаляється досить швидко. Але якщо вам потрібен негайний ефект, повісьте піджак на балкон для повного проветріванія.Для того щоб піджак завжди виглядав відмінно, проводите періодично профілактичну чистку. Для цього візьміть вазелін або гліцерин і змастіть їм поверхню шкіряного піджак а. Почекайте трохи - жир повинен вбратися в шкіру. Потім протріть піджак серветкою, зробленої з шматочка вовняної тканини.
2
Як почистити піджак із замші? Приготуйте розчин з нашатирного спирту. Для цього просто розведіть в 200 мл теплої води 50 мл нашатирного спирту. Чистите піджак ватним тампоном змоченим в розчині. У міру забруднення міняйте тампони. Після цієї процедури розчиніть 1 чайну ложку оцту в літрі води і змочіть в розчині серветку. Гарненько протріть піджак .
3
Як почистити піджак з тканини? Змішайте 2 столові ложки нашатирного спирту з 1 літром води. Змочіть в розчині щітку і проводите чистку піджак а в напрямку ворсу. Далі повісьте костюм на плічка і хвилин через десять зніміть і пропрасуйте праскою через бавовняну тканину. Знову повісьте на плечики і почистіть проти напрямку ворсу вже сухий щеткой.Залоснівшіеся частини прочистите за допомогою бензину чи ацетону. Для цього просто змочіть у ньому серветку і протріть проблемні місця. У разі якщо лоск зник не повністю, візьміть пісок і присипте пляму. Змочіть щітку в воді і протріть пляму. Дочекайтеся, коли пісок висохне і видаліть його. Також використовуйте розчин оцту. Три частини оцту змішайте з однією частиною води. При цих способах чистки не забудьте перевірити дію розчину спочатку на пробному шматочку тканини, з якої пошитий ваш піджак .
Корисна порада
Для чистки чорних піджаків від лиску, що з'явився в результаті прасування, скористайтеся міцним чаєм.