Як спіймати кабана.

Полювання на кабана - доля досвідчених мисливців, які добре знають повадки цього обережного сильного і досить небезпечного звіра. Однак абсолютна більшість з них воліють вистежити, підстерегти і застрелити кабана . Але є й сміливці, готові зловити його живим.
Інструкція
1
Полювання на кабана чревата серйозною небезпекою, особливо, якщо кабан поранений. Розлючений звір здатний збити мисливця з ніг і заподіяти йому серйозні каліцтва своїми величезними гострими іклами. Але таке трапляється рідко, оскільки кабани володіють феноменальним чуттям великою обережністю, відчуваючи присутність людини на відстані півкілометра.
2
Скористайтеся одним із способів полювання - з собакою. Законодавство дозволяє використовувати не більше двох собак. Краще інших порід для цього пристосовані лайки. Без зайвого шуму і гавкоту вони наздоганяють звіра і кидаються на нього. Інше робить мисливець.
3
підкараульте кабана в місцях годівлі дикими плодами. Укриття зробіть на деревах або в виритих ямах в 15-20 кроках від кабанячих стежок з підвітряного боку. Такий спосіб полювання поширений на Кавказі і Середній Азії.
4
До речі, на Кавказі практикується ще один спосіб полювання - двома групами, коли одна сидить в засідці, а інша з собаками виганяє на них кабана . Ловлять кабана і за допомогою петлі, виготовленої з металевого троса товщиною 2-3 мм. Петля являє собою звичайну зашморг, міцно прив'язану до дерева і встановлену на кабанячої стежці. Довжина петлі - від 3 до 5 метрів. Вона ставиться таким чином, щоб кабан попався в неї головою. Для цього її кріплять між двома рогатинами, а поблизу цього місця розкидають приманку.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=q_cV4PBbCU0
Зверніть увагу
середу проживання кабана - багаті водою лісисто-болотисті місцевості, зарості очерету і чагарника. Життя кабанів має свої особливості. Так старі самці воліють самотність, яке переривається з початком сезону спарювання. Самки навпаки живуть невеликими стадами по 10-30 особин, куди крім них входять дитинчата і молоді, незміцнілі самці. Період тічки у самок триває з листопада по січень, а вагітність - близько 18 тижнів. Самка народжує раз в році від 4 до 6 поросят. До півтора років кабани досягають статевої зрілості і остаточно дорослішають до 5-6 років.