Як позбутися депресії і тривоги.

В тій чи іншій мірі, від депресії страждає більше половини населення нашої планети. Але якщо вам все набридло, улюблене заняття не приносить задоволення, мучать почуття смутку, тривоги і втоми, необхідно негайно діяти.
Інструкція
1
Пам'ятаєте, як в дитинстві після уколу вас пригощали чимось солоденьким - і настрій відразу піднімалося? Це подіє і зараз! Адже від солодкого в організмі виробляється ендорфін - гормон щастя. Купіть торт, тістечко або просто шоколад, налийте гарячого міцного чаю і розслабтеся в зручному кріслі. Таке проведення часу підніме настрій і додасть сил.
2
Ще один спосіб отримати дозу ендорфіну - фізичне навантаження. Підіть на пробіжку, фітнес, тренажерний зал ... Це не тільки підніме настрій, але і допоможе привести в тонус м'язи.
3
Цей спосіб особливо актуальний і популярний для слабкої статі - це шопінг. Якщо кошти не дозволяють купити собі обновку, можна просто покликати подруг і повеселитися, приміряючи різноманітні вбрання. Дуже здорово зайти в магазин маскарадних костюмів і побачити себе в різних образах.
4
Якщо сумно через відсутність співрозмовника, відмінний варіант - завести домашнього вихованця. Кого б ви не вибрали, тварина вимагає турботи, участі та спілкування. Якщо ти потрібен і любимо, то і настрій піднімається!
5
Ну і, мабуть, самий дієвий спосіб позбавитися від депресії - секс. Він підніме настрій і вам, і вашому партнерові, дасть заряд енергії на майбутній день або дозволить солодко заснути на майбутню ніч - це вже в кого як складеться.