Як кріпити шиньйон. Як красиво закріпити шиньйон.

Не обов'язково проводити години в салоні, нарощуючи довге волосся. Ви можете набагато швидше і простіше змінити свій образ за допомогою сучасних шиньйонів . Вони зроблені таким чином, що закріпити їх не важко навіть самостійно.
Вам знадобиться
  • краб для волосся, шиньйон, кліпси для шиньйон
Інструкція
1
Шиньйони бувають різних видів і відтінків, але система кріплення майже у всіх у них однакова - чи стрічки, або кліпси-невидимки. Щоб красиво закріпити шиньйон, ви повинні орієнтуватися не стільки в тому, як саме кріпити штучні пасма, скільки в тому, де вони повинні розташовуватися.
2
Один з найпоширеніших видів шиньйонів - це хвіст на стрічці. Надіньте його поверх свого хвоста і зафіксуйте за допомогою стрічок і кліпс на бажаному рівні. Зробіть собі низький, середній або високий хвіст. Крім цього, ви можете плести косички з такого типу шиньйон або укладати волосся в різні зачіски.
3
Хвіст може мати кріплення у вигляді шпильки-краба. Створіть видимість високо підколоти волосся, зачепивши шиньйон на краба на потрібному рівні. Використовуйте шиньйон-накладку в тому випадку, якщо у вас недостатньо густе волосся, немає обсягу на потилиці і коротке волосся ззаду. Приколіть накладку під своє волосся на маківці за допомогою двох кліпс, і вам не доведеться травмувати свою голову начесиваніем.
4
Так само просто на кліпси кріпиться і шиньйон-бабетта. Укласти волосся таким чином складно, а за допомогою спеціального шиньйон ви миттєво отримаєте стильну зачіску. Ви можете придбати коротку або довгу бабетту залежно від вашої власної довжини волосся.
5
Накладна коса фіксується кліпсами. Ви можете залишити її як є, можете укласти навколо голови. Шиньйон можна розплести, тоді беріть пасма свого волосся і плетіть косу бажаного вигляду.
6
Якщо вам потрібно збільшити об'єм волосся, обзаведіться шиньйоном-стрічкою. Закріпіть його кліпсами від вуха до вуха, і ваші волосся стане здаватися більш густими.
7
І, нарешті, ви можете придбати шиньйон для чубчика. Як і переважна число попередніх моделей, прикріпіть штучну чубок за допомогою непомітних кліпс.