Як обв'язати намистину.

Оплетення, або обв'язування намистини - трудомісткий процес, що дозволяє надати крупному елементу своєрідний орнамент і рельєф, унікальний для конкретного виробу. Для кожного прикраси майстер придумує новий малюнок, тому немає єдиної схеми і єдиного способу для оплетении намистини, однак є загальні принципи в цій роботі.
Інструкція
1
Якщо досвіду в цій роботі у вас немає, почніть обплітати намистину бісером одного кольору. Він може контрастувати або зливатися з кольором основний намистини, це не має значення. Головний критерій - рівність бісерінок.Сплетіте поясок з бісеру по периметру намистини. Для цього обмірте її за допомогою сантиметра. Якщо намистина НЕ куляста, то виберіть периметр, де немає отворів.
2
Після обмеривания запишіть результати і відріжте нитку довжиною 60-70 см. На обидва її кінця надіньте бісерні голки. Через одну з них на середину нитки наберіть чотири бісеріни. Другий голкою пройдіть крізь останню набрану бісерину в зустрічному напрямку. Затягніть бісеріни. У вас має вийти ромб. Інакше таке плетиво називається «хрест» або «в дві нитки».
3
Продовжуйте поясок за такою схемою: дві бісеріни на одну голку, одну бісерину на другу голку. Другий голкою пройдіть крізь другу бісерину на першій голці. Повторюйте, поки не сплете пояс трохи коротший, ніж нужно.После цього наберіть на кожну голку по бісеріне і пройдіть крізь початок паска кожної голкою по черзі в зустрічному напрямку.
4
Одягніть пояс на бісерину. Наберіть на першу голку стільки бісерин, щоб вистачило від середини, де знаходиться поясок, до отвору. Вважайте бісеріни.Прібавьте ще стільки бісерин, щоб вистачило на периметр отвору. Зробіть з цього «добора» колечко, пройдіть крізь його другу бісеринку. Наберіть стільки бісерин, щоб дійти до паска. Закріпіть смужку на ньому, вийдіть в наступному ромбі і продовжите обплітання.
5
Другий голкою повторіть те ж саме в інший половині обплітає намистини. Аналогічно оплете стільки намистин, щоб вистачило на повне виріб. При необхідності і в залежності від дизайну для інших намистин використовуйте інші кольори, контрастні по відношенню до першого кольором обплетення.