Як складати брюки. Як згорнути брюки в дорогу відео.

Штани - незамінна річ у гардеробі і чоловіків, і жінок. Але не всі модники вміють правильно складати випрасувані штани, щоб надалі їх можна було дістати з валізи або шафи і відразу надіти. А це призводить до порожньої роботі - повторної прасування. Як же правильно слід складати штани?
Інструкція
1
Перевірте кишені брюк, вони повинні бути абсолютно порожніми, навіть акуратно складеного носової хустки не повинно лежати в боковій кишені брюк, інакше він створить складки і зробить річ м'ятою.
2
Складіть брюки строго по стрілках і акуратно розправте їх на столі або іншій плоскій поверхні. Усередині брюк кишені розправте і загорніть вгору.
3
Притримуйте рукою за пояс задньої частини штанів, акуратно відверніть їх, перевернувши верхню частину вниз до штанини. Під лінію згину можна підкласти щільно скручене трубочкою невелике паперовий рушник. Слідкуйте, щоб стрілки не з'їжджали.
4
Тепер підніміть кінці штанин в 30 см від їх низу і складіть їх так, щоб лінія згину збіглася з поясом. Це місце згину також можете прокласти скрученим рушником. Залишилося підвернути 30-сантиметровий залишок, накривши їм штани зверху. Таким чином, перед вами буде лежати рівний прямокутник складених в 4 рази брюк, який увійде в будь валізу або ящик для зберігання.
5
Ретельно розгладьте всі складки і зморшки, особливо в лініях згину і на колінах. Штани можна пакувати складеної частиною вниз. Якщо ви збираєтеся брати в дорогу 2 пари штанів, то другі штани укладіть на першу вже складеної частиною вгору.
6
Якщо брюки зшиті з сильно мнеться матеріалу - шовку, бавовни, льону - їх можна і зовсім не згортати, а упакувати в распрямления вигляді. Дно валізи покрийте складеної по стрілочки нижньою частиною брюк, верхню частину (від коліна) поки перекиньте через бортик валізи. Заповніть валізу сорочками, сукнями та светрами, зверху всі речі накрийте верхньою частиною брюк. Вийде, що штани як би обгортають ваші речі, при цьому на колошах не утворюється ні єдиної лінії згину, а значить, вони не помнуться.
Корисна порада
Не слід гладити брюки безпосередньо перед упаковкою. Дайте штанів отвісеться хоча б 1-2 години після прасування. Поки гарячі від праски їх дуже легко пом'яти, склавши навіть самим дбайливим чином.