Як почистити реєстр від програми. Як не прописаний програму до реєстру.

Кожна програма позначає свою присутність на комп'ютері записом в системний реєстр , але далеко не кожна, після видалення, прибирає за собою всі внесені записи. З часом такі записи накопичуються і погіршують продуктивність системи. Тому системний реєстр Windows, як і сама система в цілому, періодично потребують прибиранні.
Вам знадобиться
  • Програма CCleaner
Інструкція
1
Для очищення системного реєстр а від непотрібних записів існує цілий ряд програм. Найбільш популярні мають російськомовний інтерфейс і досить прості у використанні. Розглянемо процес видалення непотрібних записів з реєстр а за допомогою безкоштовної і потужної утиліти CCleaner. Насамперед її потрібно завантажити і встановити на свій комп'ютер.
2
В процесі установки вибираємо російську мову. Після установки запускаємо додаток і бачимо головне вікно. В цьому вікні, ліворуч, вибираємо пункт меню «Реєстр». Якщо не варті, ставимо галочки навпроти кожного пункту меню і натискаємо «Пошук проблем». Програма починає сканувати реєстр на предмет помилок.
3
Прогрес сканування відображається вгорі головного вікна програми, у вигляді заповнюється смуги. У міру сканування, у списку нижче починають з'являтися пункти помилкових записів реєстр а. У цьому списку ви можете бачити тип помилки, і програму, яка її зробила. Після завершення процесу сканування натискаємо кнопку "Виправити". Після натискання цієї кнопки, програма запропонує вам, зберегти резервні копії зроблених змін. Натисніть Ок. Завдяки цьому, можна буде відновити реєстр якщо, після чистки, комп'ютер буде гірше працювати.
4
У наступному вікні програма пропонуватиме вам варіанти вирішення знайдених проблем. Кнопка "Виправити" - виправляє по одному пункту зі списку. Кнопка «Виправити відмічені» - автоматично виправляє всі знайдені помилки, відмічені в списку. За замовчуванням відзначаються всі пункти списку, за бажанням ви можете змінити це. Натисканням на галочку прибрати відмітку з тих, які побажаєте залишити без змін. У звичайному випадку рекомендується натиснути кнопку «Виправити відмічені». Після завершення роботи натисніть кнопку «Закрити».
5
Після виконаних процедур, ваш реєстр позбувається зайвих і помилкових записів, що покращує роботу системи. Після завершення роботи можете закрити програму CCleaner.
Зверніть увагу
Реєстраційні записи деяких програм таким способом видалити не можна.
Корисна порада
Подібну "чистку" системи, найкраще робити після кожного видалення програми.
Реєстр Windows - це ієрархічна база даних, в якій містяться відомості про налаштування системи, апаратного та програмного забезпечення, профілях користувачів і т.д. При деінсталяції програми, по ідеї, її установки повинні віддалятися з реєстру, однак це відбувається не завжди - через помилки користувачів або некоректно написаних утиліт-деинсталлятори.
Інструкція
1
Активуйте редактор реєстру. Для цього у вікно запуску програм (викликається поєднанням клавіш Win + R або опцією «Виконати» меню «Пуск») введіть команду regedit. В меню «Правка» натисніть «Знайти» і в вікно пошуку запишіть ім'я програми, від якої хочете очистити реєстр. Це вікно можна викликати також поєднанням гарячих клавіш Ctrl + F. Використовуйте кнопку «Знайти далі» для запуску пошуку.
2
Якщо буде виявлено запис з таким ім'ям, клацніть по цьому рядку правою кнопкою миші і відзначте в випадаючому меню опцію «Видалити». Можна також використовувати клавішу Delete або в меню «Правка» вибрати команду «Видалити». Після першого знайденого файлу натисніть F3, щоб знайти інші записи, що відносяться до даної програми, і видаліть їх одним з описаних способів.
3
Цей метод може забрати багато часу, якщо віддалена програма представляла собою складну структуру - наприклад, Adobe Photoshop. Для прискорення процесу можна використовувати сторонні утиліти для чищення реєстру. Скачайте і встановіть безкоштовну програму RegCleaner.
4
Виберіть пункт "Пошук" у головному меню. У рядок пошуку введіть назву програми, від якого хочете позбутися, і натисніть кнопку «Пошук». Якщо запис з таким ім'ям знайдена, у правому нижньому куті екрану з'являється кнопка «Видалити». Використовуйте її, щоб очистити реєстр від застарілих даних.
5
Ще одна дуже зручна безкоштовна утиліта для очищення реєстру - AML Registry Cleaner. Скачайте її сайту розробника, встановіть на свій комп'ютер і запустіть. У лівій частині екрана натисніть кнопку Registry Search і введіть назву програми в рядок Find. У вікні Result пошук виведе список файлів, які відносяться до віддаленого додатком.
6
Клацніть правою клавішею миші по запису, після чого відкриється редактор реєстру. Видаліть запис одним з описаних вище способів.
Зверніть увагу
Для видалення програм використовуйте команду «Установка та видалення програм» в «Панелі управління» або утиліту uninstall, якщо вона входить в інсталяційний пакет програми.