Як залатати дірку.

Гіпсокартон широко застосовується при підготовці стін до обробки. Він забезпечує гладку поверхню всередині кімнат, створює звукоізоляцію і володіє вогнезахисними властивостями. Однак під час ремонту ви можете легко пошкодити гіпсокартон ударом молотка. Утворилися дірки неможливо прошпаклевать, так як втрачається міцність плити в місці пошкодження. Багато хто змінює зіпсований гіпсокартон на новий. Але бувають випадки, коли маніпуляція пов'язана з серйозним втручанням в готовий інтер'єр.
Інструкція
1
Спробуйте залатати дірку в гіпсокартону. Ви можете зробити такий ремонт самі без допомоги фахівця.
2
Щоб закрити дірку невеликого розміру, виріжте з гіпсокартону шматок вдвічі довше дірки і трохи вужче неї. Проткніть латку приблизно в її центрі. Проведіть крізь неї відрізок мотузки і прив'яжіть на кінці цвях.
3
Накладіть на краю латки штукатурний розчин, можете використовувати шпаклівку. Притримуйте латку за мотузку, вставте спочатку одним, потім другим кінцем в діру.
4
Потягніть мотузку таким чином, щоб латка щільно присунулася до задньої поверхні гіпсокартону. Тепер акуратно замажте поглиблення штукатуркою або приготовленої заздалегідь шпаклівкою. Ображати шнурок.
5
На останньому етапі маленького косметичного ремонту пошкодженої поверхні гіпсокартону накладіть шар штукатурного розчину, змочіть його водою за допомогою кисті і зрівняти гладилкою.
6
Якщо ж на поверхні гіпсокартону утворилося більш об'ємне пошкодження, то ножем проріжте гіпсокартон по горизонтальній лінії до кріпильних стійок.
7
Проведіть розрізи далі до середини стійок. Потім зробіть два поздовжніх розрізу. Тепер вийміть з стіни пошкоджену ділянку гіпсокартону.
8
Відокремте пилкою два дерев'яні бруски, вставте їх між стійками. Пригвинтите або прибийте ці бруски так, щоб вони стали опорами для країв несучого гіпсокартону і для майбутньої латки.
9
Виріжте шматок з гіпсокартону за розмірами тієї частини, яку видалили і прибийте його на місце утворилася дірки. Стики латки зашпаклюйте, потім заклейте малярською стрічкою. Заключний етап - затріть відремонтоване місце розчином, щоб приховати латку.
10
Коли відреставрована поверхня з діркою в гіпсокартону буде пофарбована фарбою або заклеєна шпалерами, ви самі не зможете знайти нещасливе місце ушкодження.
Прикро, якщо на м'яких меблів, ще зовсім старою, з'являється дірка. Її в оббивці в цьому випадку краще акуратно зашити, а на цей предмет зшити чохол, який не тільки чудово замаскує дірку , але й оновить інтер'єр кімнати.
Вам знадобиться
  • - матеріал для чохла;
  • - саржева стрічка шириною 2,5-3 см;
  • - підкладка;
  • - шнур для канта;
  • - муслін для викрійки;
  • - ножиці;
  • - шпильки;
  • - голки з нитками;
  • - швейна машинка.
Інструкція
1
Закрийте сидіння стільця з заштопаній діркою універсальним чохлом для стільця, який складається з двох частин - чохла на спинку і чохла на сидіння. Ці частини можуть бути з'єднані один з одним, але можуть існувати і окремо. Почніть пошиття чохла зі спинки стільця.
2
Виміряйте ширину і висоту викроювати деталі, до ширини додайте 15 см, а довжину візьміть два рази і додайте 5 см. Виріжте цю деталь з мусліну і надіньте на спинку, сколіть кравецькі шпильками так, щоб чохол легко знімався зі стільця. Олівцем прокреслите лінію з шпильок і зніміть чохол.
3
відкол шпильки і виріжте остаточну викрійку чохла спинки стільця з припусками на шви. Виміряйте довжину і ширину сидіння, додайте до цих мірками по 15 см і виріжте деталь з мусліну. Закріпіть деталь до сидіння стільця шпильками і чітко окресліть олівцем кордону, залишаючи вирізи для спинки. Якщо ви хочете з жорсткого стільця зробити стілець м'якше, то прикріпіть меблевим степлером підкладку до сидіння.
4
Заготовки деталей з мусліну накладіть на тканину для чохла і окресліть крейдою або олівцем, виріжте деталі. Ці деталі можуть бути виконані з різних тканин або з комбінації декількох матеріалів на ваш вибір. Тепер вирішите, чи будуть спинка і сидіння з'єднані між собою. Якщо деталі шиються окремо, то прошийте всі шви спинки, підвернувши низ виробу. Якщо деталі зшиваються разом, то прострочіть на спинці бокові шви.
5
Деталь сидіння, якщо ви його робите без оборки, подверніте і нашейте петельки для ґудзиків, щоб кріпити чохол гумками. Для того щоб зшити чохол з красивою оборкою, виміряйте довжину шва сидіння, виключивши відстань довжини спинки. До цього результату додайте 30 см на збірки по кутах і 2 см на шви, якщо ви припускаєте зробити пишні оборки, то додайте ще сантиметрів 50. Окремо викрийте оборку на нижню частину спинки, її ширина теж залежить від кількості передбачуваних складок. Рівномірно закладіть складки, акуратно пріметивая оборку до сидіння.
6
До кожного кутку сидіння разом з воланом пристрочите стрічки для прив'язування чохла під сидінням. Пристрочите всі деталі спинки і сидіння один до одного так, щоб вийшов цілісний чохол. У бокові шви ушийте смуги красивою декоративної тканини, щоб зав'язати ззаду шикарний бант.
7
За тим же принципом зшийте чохли на крісла або диван - так можна освіжити інтер'єр легко, швидко і недорого. Чохлів можна зшити кілька комплектів, щоб міняти їх залежно від настрою або в міру забруднення. За допомогою чохлів ви закриєте дірки і потертості на меблях.
Зверніть увагу
Тканина для чохлів вибирайте щільну, що не рихлу - вона буде добре тримати форму і довго служити.
Корисна порада
Кольорову гаму чохлів гармонійно поєднуйте з квітами і тонами обробки приміщення.