Як зняти обручку.

У спекотну погоду ви мимоволі випиваєте рідини більше, ніж потрібно. Тому не дивно, коли прокинувшись вранці, ви помічаєте, що ваше улюблене обручку буквально упилося в пальчик, заподіюючи біль. Що в такому випадку можна зробити?
Вам знадобиться
  • - сечогінний засіб;
  • - кухонна сіль;
  • - швейна голка;
  • - шовкова нитка.
Інструкція
1
По-перше, потрібно позбутися від набряку. Тут допоможуть прості сечогінні засоби, на крайній випадок - кавун. Цей спосіб підійде, коли палець ще не почервонів, а час терпить.
2
По-друге, можна зробити сольовий розчин, кинувши в холодну воду кілька столових ложок повареної солі. Помістіть руку на 5 - 10 хвилин в таку ванночку, потім змастіть палець рідким милом або соняшниковою олією, вазеліном (тим, що буде під рукою) і обережно, круговими рухами спробуйте зняти кільце . Можна попросити прийняти участь в операції порятунку вашого пальчика членів сім'ї або коханого чоловіка, щоб притримати шкіру пальця, яка норовить зібратися перед фалангою в гармошку.
3
По-третє, є випробуваний спосіб, що дає майже стовідсоткову гарантію успіху. Але для його здійснення вам дійсно знадобиться помічник. Візьміть голку, всуньте в неї приготовлену шовкову нитку довжиною приблизно 1 метр. Замість шовкової нитки можна взяти ірис, або нитка з лавсаном. Попросіть помічника акуратно протягнути голку з ниткою між пальцем і кільце м, вушком вперед. Витягніть нитку з вушка голки і протягніть її кінець в напрямку основи пальця. Голку можна прибрати.
4
Попросіть людини, притримуючи кінець нитки біля основи пальця лівої рукою, правою рукою обмотати ваш пальчик по спіралі вгору іншою частиною нитки, майже до нігтя. Витки повинні лягти рівно, без перехлестов і просвітів. Почніть розкручувати отриманий кокон з протилежного кінця, трохи підштовхуючи кільце натягнутою ниткою. Якщо з першого разу кільце не вдалося зняти, повторіть всю процедуру спочатку, поки не отримаєте очікуваний результат. Діяти потрібно обережно і акуратно, щоб не пошкодити шкіру.
5
Якщо і це не допомогло, тоді терміново звертайтеся в службу порятунку або травмпункт. Там вам допоможуть розпиляти кільце і звільнити розпухлий палець. Не турбуйтеся з приводу зіпсованого ювелірної прикраси - ваше здоров'я коштує набагато більше. Тим більше що в будь ювелірної майстерні колечко відремонтують - буде як нове.
Зверніть увагу
Постійне носіння прикрас, будь то обручка або улюблене колечко з камінчиком, не рекомендується. Руки теж повинні відпочивати від постійного впливу металів, з якого виготовляються кільця. Медицині відомі випадки позбавлення людей від головного болю, безсоння і безпліддя після зняття обручки з пальця. Тому бажано на ніч знімати всі прикраси, щоб не потрапляти в такі екстремальні ситуації і давати організму перепочинок.
Не зумівши в потрібний момент зняти з пальця кільце , можна опинитися в непростій ситуації. Припустимо, ви підбираєте весільні кільця і, приміряючи кільце розміром менше потрібного, розумієте, що вже не можете зняти його, щоб продовжити вибирати. Як бути в такому випадку?
Вам знадобиться
  • -трохи звичайної водопровідної води;
  • косметичний крем або будь-яке інше в'язке речовина, мастило.
Інструкція
1
Спробуйте кілька способів «обхитрити» кільце і змусити його все-таки зісковзнути з пальця вашої руки. Перший і найпростіший шлях, який не потребує допоміжних засобів - це спробувати знімати кільце , обертаючи його за годинниковою стрілкою або проти неї. Хоча для досягнення бажаного ефекту доведеться зробити деяке зусилля, цілком можливо, що таким чином вам вдасться зняти кільце скоріше, ніж якщо ви будете із зусиллям тягнути його в одному напрямку.
2
Змочіть палець і само кільце звичайною водою або будь-який інший рідиною. Тим самим ви зменшите силу тертя і дозволите кільцю вільніше переміщатися на пальці, рухаючи його в будь-яку сторону на свій розсуд. Часом навіть невелика кількість звичайної слини (за браком інших засобів) дозволяє зломити виникло несподівано опір кільця - в екстреній ситуації всі засоби хороші.
3
скористайтесь нарешті, кремом або будь в'язкою рідиною, яка може виявитися у вашому розпорядженні. В ювелірному магазині іноді можуть запропонувати ганчір'я, змочену спеціальним розчином, що нагадує рідке мило - досить потерти нею кільце , щоб воно миттю зісковзнула з вашого пальця. Не соромтеся звертатися за допомогою до продавця-консультанта, він до подібних утруднень клієнтів, швидше за все, звик.
4
Удайтеся до останнього засобу, якщо ваш випадок виявився зовсім важким - спробуйте охолодити руку, щоб її м'язи скоротилися і, як наслідок, палець став трохи вже в діаметрі. Після цього не тягніть кільце щосили, а спробуйте, використовуючи ту ж мастило, зробити так, щоб воно плавно зісковзнула з пальця. У будь-якому випадку пам'ятайте, що ситуації, коли кільце вже не можна зняти з пальця в принципі, зустрічаються досить-таки рідко, і несподіване «впертість» ювелірної прикраси - зовсім не привід для паніки.
Корисна порада
Пробуючи різні способи зняти з пальця каблучку, намагайтеся все ж не подряпати і не пошкодити його яким би то не було іншим способом - в магазині за цей збиток з вас можуть взяти плату.