Як намалювати чарівника.

Володіючи технікою малювання в Фотошопі, ви зможете створювати барвисті і ефектні зображення на будь-яку тематику, в тому числі і на популярну і модну тему фентезі. Наприклад, ви можете спробувати свої сили на прикладі малювання чарівника або чарівниці. Для роботи вам буде потрібно не тільки Adobe Photoshop, встановлений на комп'ютері, але і графічний планшет з пером.
Інструкція
1
Для початку створіть чистий новий документ і накидайте ескіз майбутнього малюнка тонкої твердої пензлем темного кольору. В налаштуваннях кисті зверніть увагу на пункти Size Jitter і Scattering - встановивши їх, ви зможете домогтися реалістичності начерку.
2
Робіть лінії ескізу якомога більш чіткими і чистими, збільшивши масштаб зображення для зручності. Враховуйте при створенні ліній ступінь натиску пера на планшеті - різна ступінь натиску може призводити до незвичайних візуальних ефектів ваших ліній.
3
Пропрацювавши ескіз, визначте, де буде знаходитися джерело світла. Для цього створіть новий шар і, використовуючи чорно-білу гаму фарб, накидайте м'якою кистю об'ємні світлові плями і тіні, регулюючи непрозорість шару (досить встановити 60% прозорості), а також регулюючи значення Flow - воно може дорівнювати 70%. Пропрацювавши області світла і тіні на окремому шарі, об'єднайте цей шар з ескізом, а потім на створеному новому шарі встановіть режим змішування Luminosity.
4
Створіть новий шар і починайте наносити на нього основні кольори, що створюють гаму майбутнього малюнка. Доможіться плавних переходів між базовими кольорами, змінюючи рівень непрозорості і розсіювання кистей. Чим м'якше кисть ви хочете використовувати, тим прозорішою і розсіяної вона повинна бути.
5
На даному шарі працюйте тільки з базовими відтінками - для опрацювання деталей створіть окремий шар. Це дозволить легко і швидко відредагувати помилки в якихось моментах, не зачіпаючи інші частини картини. Поступово додавайте на картину деталі, а також намічайте області світлових плям. Додайте чарівникові намисто, домалює деякі фрагменти одягу - наприклад, хутряний комір.
6
Підсильте при необхідності фронтальний світло, щоб зробити ефектніше блиск золотих прикрас або блискучого орнаменту на одязі вашого персонажа. Для промальовування хутра для початку створіть м'яку однорідну основу, а потім накидайте обриси ворсу м'якими кистями. У вас має вийти реалістичний пухнасте хутро.
7
Пожвавите магічні атрибути чарівника , додавши до них світіння - за допомогою напівпрозорої м'якої кисті обрисуйте руки чарівника , які тримають магічні предмети, а також самі предмети, будь-яким кольором , який повинен бути присутнім в світінні.
8
Встановіть режим змішування шарів на Color Dodge, а потім маленькою м'якою кистю обведіть світіння білим кольором, після чого додайте до шару фільтр Gaussian Blur. До фільтру теж можна застосувати режим накладення Color Dodge.
9
Видаліть зайві розмиті фрагменти, зберігаючи потрібні частини картини чіткими і яскравими. Обличчя і тіло чарівника не повинні бути розмитими. Прорисуйте більш детально і акуратно дрібні деталі костюма і аксесуарів чарівника , а також опрацювати фон.