Як малювати Короля Лева.

Всі знають мультфільм «Король Лев», і складно знайти людину, яка б його не дивився і не симпатизував маленькому левеняті Сімбі. Якщо ви або ваша дитина є прихильниками мультиплікаційних героїв з « Короля Льва», ви можете навчитися малювати Симбу власними руками. Такі малюнки принесуть задоволення і дорослим і дітям, і ви в будь-який момент зможете побачити перед собою улюбленого персонажа.
Інструкція
1
Відкрийте готове зображення левеняти, щоб орієнтуватися на його пропорції в процесі малювання. На чистому аркуші паперу намалюйте округлий контур голови Сімби, а потім намітьте всередині контура допоміжні лінії, що визначають ракурс повороту голови і місцезнаходження морди. Для цього намалюйте стелиться через центр круга вигнуту лінію з вигином, спрямованим вліво, а поперек вертикальної лінії проведіть кілька горизонтальних, відповідних розташуванню очей, носа і рота персонажа.
2
Штрихом намітьте шию, що сполучає голову з тулубом, а потім намалюйте тулуб, що складається з двох кіл, один з яких заходить на частину іншого. На задній частині тулуба намітьте контури вигнутого вгору хвоста з пензликом, а також намалюйте контури передніх лап з широкими подушечками.
3
Деталізуйте голову левеняти - намалюйте контури великих очей, а також носа і щелепи, що виділяється трохи нижче основного контуру голови. Також намалюйте зліва і праворуч від голови два великих вуха. Домалюйте обриси задніх лап левеняти, а також деталізуйте передні лапи і хвіст.
4
Більш детально прорисуйте вуха, щоб вони виглядали об'ємно і реалістично, а потім зробіть лапи персонажа більш рельєфними і короткими штрихами зобразите хутро на його грудях.
5
Тепер пожвавите очі Сімби - зробіть їх більш глибокими, намалюйте зіниці і надбрівні дуги, а також деталізуйте ніс і зуби. Штрихуванням покажіть кошлату пензлик на кінчику хвоста, а потім намітьте лінії пальців на лапах Сімби.
6
Затемните зіниці і брови, а над чолом Сімби намітьте кошлату чубок. Прорисуйте рельєф тулуба і додайте області світла і тіні. Порівняйте свій малюнок з оригіналом.