Як шити тюльпан.

Багато жінок люблять отримувати в подарунок тюльпани , як у звичайні дні, так і на свята. Однак незважаючи на свою красу, живі тюльпани вкрай недовговічні. Якщо ви хочете радіти тюльпанів цілий рік, незалежно від того, весна за вікном або зима, ви можете зшити квіти з тканини, і вони стануть відмінним декоративним елементом вашого інтер'єру.
Інструкція
1
Для початку намалюйте викрійку і виріжте деталі майбутніх тюльпанів: довгу вузьку смугу стебла, витягнуті вигнуті пелюстки - по 3 пелюстки на кожен тюльпан, і довгі великі листи - по 2 деталі на одну квітку. Підготуйте зелену тканину для стебла і листя і кольорову тканину для самих тюльпанів.
2
Також вам буде потрібно холофайбер або синтепон для набивання квітів, товстий дріт і нитки. Накладіть викрійку на тканину і викроїте деталі квітки. Якщо вам потрібно кілька квіток, повторіть викроювання деталей стільки разів, скільки буде потрібно. Для однієї квітки вам знадобляться три деталі для бутона, дві деталі для листа і одна деталь для стебла.
3
Всі деталі зшийте між собою на швейній машині з виворітного боку, залишивши в кожній деталі невеликий отвір, через яке їх можна буде вивернути і набити м'яким наповнювачем. Виверніть стебло за допомогою шпильки або спиці, а потім оберніть шматок дроту, дорівнює довжині стебла, смужкою синтепону і вставте дріт всередину.
4
Зашийте отвір в стеблі і вставте потім стебло в бутон тюльпана, попередньо набитий наповнювачем через нижній отвір. Пришийте бутон тюльпана до стебла вручну, закриваючи отвір, за допомогою потайного шва.
5
Окремо зшийте разом деталі листа, прокладете їх одним шаром синтепону, попередньо вивернувши, а потім пришийте готовий лист потайним швом до стебла, підвернувши краю всередину.
6
Такі тюльпани нагадають вам про весняні свята навіть холодною зимою, а також вони можуть стати відмінним подарунком для друзів і близьких.