Як додати ефекти на фото.

Проста фотографія , не піддана обробці, часом нудна і невиразна. Значно пожвавити її можна, додавши різні ефекти. Це можна зробити як за допомогою графічних редакторів, так і скориставшись послугами спеціалізованих сайтів.
Інструкція
1
Графічні редактори дозволяють додавати до фотографія м найрізноманітніші ефекти. Проте, багато починаючі фотографи не вміють ними користуватися. Та й у досвідченого користувача не завжди достатньо часу, щоб редагувати фотографію вручну. У таких ситуаціях виручають спеціальні сайти, призначені для додавання на фотознімки готових ефектів.
2
Запустіть браузер, зайдіть на сайт будь-якої пошукової системи, після чого введіть у рядок пошуку наступний запит: «photo effects online».
3
Не відкривайте відразу кілька сайтів для створення фотоефектів. Вони зазвичай перевантажені скриптами, і ваш браузер може почати працювати дуже повільно. Відкрийте для початку тільки один сайт.
4
Оберіть на сайті категорію, до якої належить бажаний вами ефект. Наприклад: «Рамки», «Календарі», «Зображення в телевізорі», «Рекламні щити», «Плакати» і т.п.
5
Ви побачите приклади ефектів, в яких використовується особа будь-якої знаменитості (зазвичай - Євгенія Петросяна). Вам належить вибрати один з них і замінити цю особу вашим.
6
Виберіть вподобаний ефект. На завантажившись сторінці натисніть кнопку Choose file. З'явиться форма вибору файлу. Перейдіть в папку, де розташований файл з фотографією, до якої ви хочете застосувати ефект, після чого виберіть його і натисніть Enter.
7
Натисніть кнопку Upload. Дочекайтеся, поки файл буде завантажений.
8
Для деяких ефектів потрібно виконати ряд додаткових операцій. Наприклад, змінити розмір зображення, вказати мишею, де саме на фотографії розташовано особу, ввести рік і місяць для створення календаря, придумати підпис для фотографії. Врахуйте, що багато сайтів дозволяють наносити на фотографію підпис тільки латинськими буквамі.Для того, щоб деякі з сайтів по створенню фотографічних ефектів могли повноцінно працювати, потрібно Flash Player.
9
Коли автоматично відредагована фотографія буде готова, скачайте її в бажану папку.