Як розблокувати систему комп'ютера.

На просторах всесвітньої павутини можна зустріти величезну кількість комп'ютерних вірусів. Їх переважна більшість не здатна хоч якось нашкодити операційній системі. Але зустрічаються й ті, що можуть повністю або частково заблокувати доступ до неї.
Вам знадобиться
  • Доступ в інтернет, Dr. Web CureIt.
Інструкція
1
Вірусні банери бувають двох типів: одні перешкоджають доступу до операційної системи, а інші з'являються вже після її завантаження. Незважаючи на те, що це два різних види вірусів, для позбавлення від них існують однакові універсальні методи.
2
Почніть розблокування комп'ютера від вірусного банера з підбору потрібного пароля. Природно, перебирати всі комбінації, які прийдуть вам в голову, не варто. Знайдіть інший комп'ютер, ноутбук або хоча б мобільний телефон. Відкрийте посилання http://www.drweb.com/unlocker/index.
3
Введіть номер телефону, вказаний в банері або текст його повідомлення в спеціальні поля. Натисніть кнопку «Знайти код». Спробуйте ввести видані вам коди розблокування в банер.
4
Якщо жоден з них не виявився підходящим, то спробуйте повторити аналогічну операцію на сайті http://support.kaspersky.ru/viruses/deblocker.
5
Коли мова йде про банері, що постає після входу в операційну систему, можна спробувати видалити його необхідні інструменти. Завантажте безкоштовну програму Dr. Web CureIt з сайту http://www.freedrweb.com/cureit. Запустіть її і активуйте пошук вірусної програми.
6
Якщо ж ви зіткнулися з вірусним банером, який повністю блокує доступ до операційної системи, то вам потрібно інсталяційний диск Windows 7 або Windows XP Live CD. Природно, вибір диска залежить від того, яку ОС ви використовуєте.
7
У випадку з Windows XP перезавантажте комп'ютер і запустіть Live CD. Виберіть пункт «Відновлення системи», вкажіть контрольну точку, створену раніше і натисніть кнопку «Відновити».
8
Для розблокування Windows 7 запустіть програму установки цієї операційної системи з диска. Дочекайтеся появи вікна з меню «Додаткові параметри відновлення" і відкрийте його. Виберіть пункт «Відновлення запуску» і натисніть кнопку «Продовжити». Перезавантажте комп'ютер.