Як накачати руки гантелями. Як накачати тіцепс жінці.

Наявність мускулатури на тілі вигідно відрізняє її володаря від інших. Руки людини частіше є відкритими, ніж інші частини тіла. Для того, щоб руки були в тонусі, необхідні регулярні тренування. Щоб розвивати м'язи рук, не потрібно нічого складного - тільки пара спортивних гантелей і наявність вільного часу. Для жінок актуально те ж саме, тільки гантелі повинні бути більш легкими - перекачані руки жінку не прикрашають.
Вам знадобиться
  • Гантелі - 2 шт.
Інструкція
1
Візьміть гантелі. Їх естетичний вигляд не має значення, а ось тримати їх повинно бути зручно. Руки під час занять можуть спітніти, так що гантелі не повинні ковзати. Підійдуть як металеві, так і інші гантелі. Якщо, взявши гантелі в руку, ви відчуваєте, що навіть піднімаєте їх насилу, краще змінити їх на гантелі трохи меншої ваги. Сила рук додається по наростаючій, так що, цілком можливо, незабаром ви повернетеся до варіанту гантелей, з якого не змогли начать.Встаньте перед дзеркалом. Якщо бачити, як працюють м'язи, покращується настрій на тренування. Взявши гантелі в обидві руки, розведіть руки в сторони. При цьому тильні сторони долонь повинні бути повернені кнізу.Начінайте згинати і розгинати руки. При кожному підході гантелі повинні опинятися над вашими плечима. Залежно від вашої фізичної форми і самопочуття, зробіть від 30 до 50 підходів. Після перерви можна повторити. Навантаження повинна варіюватися в залежності від ступеня втоми. Не варто робити вправу безліч разів, так, щоб на наступний день руки погано згиналися.
2
Опустіть руки з затиснутими в них гантелями вниз. Плавно згинайте руки в ліктях. В результаті виконання вправи гантелі повинні опинятися під пахвами. Лікті при цьому дивляться в сторони. Зробіть декілька десятків підходів, після чого відпочиньте. При бажанні вправу можна повторіть.Чтоби підтягнути лінії рук, зробіть наступне. Витягніть руки з затиснутими в них гантелями в сторони. Фігура при цьому утворює "хрест". Повільно піднімайте руки через сторони. Наприкінці вправи руки виявляються зімкнутими над головою, а гантелі стикаються. Будьте обережні, щоб при зіткненні гантелей не травмувати кисті рук. Виконуйте вправу кілька хвилин.
3
Витягніть руки з гантелями перед собою. Починайте згинати і розгинати руки. Це нескладна вправа можна виконувати досить довго. Головне - не перестаратися. Його виконання можна варіювати. Опустіть руки вниз, починайте згинати і розгинати їх з цього положення. Можна також з гантелями в руках імітувати удари перед собою в повітря. Ця вправа не повинно виконуватися на дуже великій швидкості. Найкращі результати перераховані вище вправи приносять при регулярності і досить боргом виконанні.
Зверніть увагу
Перед виконанням фізичних вправ необхідно розминатися. Зробіть декілька махів руками, нахилів, присідань. Це дозволить розігріти тіло, поліпшить ваш тонус, а також посприяє тому, щоб уникнути можливих травм.
Корисна порада
У спортивних секціях і фітнес-клубах зазвичай існує велика різноманітність спорядження - гантелі, різні штанги, гирі. Професійні тренери зможуть дати вам рекомендації, як найкращим чином тренувати м'язи при ваших даних і статурі.