Як виправити помилку синій екран. Як виправити синій екран на комп'ютері.

Помилка BSoD або «Синій екран смерті» може з'явитися у кожного користувача на будь-якому комп'ютері. У такій ситуації головне не панікувати і слідувати чіткому алгоритму дій. Найімовірніше, виправити її досить легко.
Вам знадобиться
  • диск відновлення системи.
Інструкція
1
Переважна більшість синіх екранів з'являється через псування системних файлів або установки невірних драйверів для обладнання. Якщо операційна система не може автоматично виправити цю помилку, вона видає на екран певне повідомлення. Вивчіть написаний в синьому екрані текст. Іноді він містить назви файлів або обладнання, через які сталася ця помилка.
2
Спробуйте перезавантажити комп'ютер. Іноді це допомагає на деякий час уникнути повторної появи синього екрану.
3
Зверніть особливу увагу на все те, що написано нижче рядки Technical information. Зазвичай саме там містяться назви зіпсованих файлів, наприклад: epusbdks.sys, alcxwmd.sys і gv3.sys.
4
Якщо ви не знаєте призначення цих файлів, то запустіть програму відновлення системи. Відкрийте панель управління і перейдіть до меню «Система і безпека». Виберіть меню «Архівація та відновлення» і перейдіть до пункту «Відновити системні параметри або комп'ютер».
5
Натисніть кнопку «Запуск відновлення системи», виберіть одну з раніше створених контрольних точок і натисніть кнопку «Далі». Перезавантажте комп'ютер після завершення процесу відновлення.
6
Іноді можна здогадатися, в чому полягає причина виникнення помилки. Припустимо, що в тексті синього екрану фігурує файл під назвою ati.sys. Очевидно, що причина збою системи криється в невірних або битих файлах драйверів для відеокарти.
7
Перезавантажте комп'ютер і запустіть безпечний режим Windows. Вам потрібно натиснути F8 або F12 для появи меню вибору варіантів завантаження. Встановіть свіжу версію драйверів.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=BiqPx97o-Og
Зверніть увагу
Відновити систему можна без доступу до неї. Для цього вам знадобиться диск, з якого ви встановлювали OC.