Як збирати букети з цукерок.

Букет з цукерок буде чудовим подарунком не тільки до дня народження, але і до будь-якого святкового торжества. Отримавши такий подарунок, винуватець торжества зможе помилуватися оригінальним солодким букетом і отримати задоволення, покуштувавши солодощі.
Вам знадобиться
  • Ножиці, клей, дерев'яні шпажки, різнобарвна обгортковий папір, оазис, квітковий горщик, стрічечки, скотч.
Інструкція
1
Роблячи своїми руками букети з цукерок , ви можете самі вибрати різноманітну колірну гамму. Для вашого букета підійдуть будь-які солодощі - від карамельок до шоколадних цукерок .
2
Технологія виконання цукерок вих букетів надзвичайна проста. Візьміть квітковий горщик. Обклейте його за допомогою клею пакувальної папером.
3
Виріжте з флористичної піни оазис за розміром внутрішньої частини горщика і вставте його в горщик. Він повинен досить щільно триматися в ньому. Оазис можна замінити не твердим пінопластом або щільним поролоном.
4
З пакувального паперу різного кольору виріжте невеликого розміру квадрати. Складіть їх один на одного шарами. Зробіть посередині отвір і вставте шпажку. Внизу замотайте скотчем. У вас вийшов декор для букета.
5
Візьміть різні цукерок и і загорніть їх в пакувальний папір. Нанизуйте на шпажки. Прикрасьте декором і знизу зав'яжіть стрічкою. Запаковані цукерок и оберніть в сітку для квітів і внизу зав'яжіть стрічкою.
6
Інший варіант декорування цукерок . Зробіть з кольорового паперу конус. Всередину конуса помістіть цукерок у на шпазі. Знизу заклейте скотчем, а шпажку замотайте папером зеленого кольору.
7
Оформлені цукерок и вставте в горщик з оазисом. Порожнечі в горщику з цукерок вим букетом заповніть декором. Готовий букет разом з горщиком обмотайте красивою сіткою і зав'яжіть стрічкою. Додатковим елементом такого букета можуть бути великі живі листя. Замаскуйте живці та просвіти між ними, щоб цукерок ний букет виглядав завершеним і акуратним.
8
Букет може бути різноманітної форми. Якщо ви готуєте подарунок для дівчини, зробіть романтичну композицію у формі серця. Для дитини - у формі грузовичка.
9
Цукеркові квіти, розташовані по колу ємності, виглядатимуть добре з усіх боків. При створенні таких букетів сміливо експериментуйте - використовуйте матеріал різної фактури.