Як полагодити екран телефону.

Ви упустили телефон і розбили його дисплей. Таке може трапитися з кожним. На щастя, заміна екрана в телефоні - порівняно нескладна операція. Все, що вам знадобиться - це сам дисплей і спеціальний набір викруток.
Вам знадобиться
  • Новий дисплей
  • Спеціальний набір викруток
  • Баночка для дрібних деталей
Інструкція
1
Не піддавайтеся паніці навіть в тому випадку, якщо ваш телефон коштує кілька тисяч рублів. Дисплей - не найдорожча його деталь. Екрани для більшості телефонів продаються за ціною близько 300 рублів. Лише дуже великі дисплеї коштують близько тисячі рублів.
2
Візьміть ваш телефон в магазин, в якому продаються запчастини для стільникових телефонів. Покажіть його продавцю, і він відразу скаже, який саме екран вам потрібен і чи є він в наявності.
3
Якщо ви збираєтеся міняти дисплей самостійно, а спеціальних викруток у вас немає, придбайте в тому ж магазині і їх. Ні в якому разі не намагайтеся відкрити телефон звичайною викруткою. Ви зіпсуєте шліци на гвинтах, після чого вивернути їх буде неможливо.
4
Чи не кладіть екран в кишеню - він дуже крихкий. Несіть його додому в пакеті.
5
Якщо ви навіть трохи сумніваєтеся в своїх силах, краще одразу віддайте телефон і дисплей в найближчу майстерню. Ви витратите на його заміну більше коштів, зате результат буде гарантований. Якщо ваш телефон має тачскрін, то за заміну в ньому дисплея краще не братися навіть досвідченому домашньому майстру.
6
Введіть в пошукову систему запит виду: "how to replace display in (назва моделі телефону)". Знайдіть ілюстроване покрокове керівництво по заміні дисплея в своєму телефоні.
7
Виберіть в наборі викруток биту, відповідну виду шліца у гвинтів, що застосовуються в вашому телефоні. Встановіть її в ручку викрутки, після чого негайно закрийте коробку від набору, щоб не розгубити решта біти.Виключіте телефон, вийміть з нього SIM-карту і акумулятор. Покладіть їх в таке місце, де вони не загубляться.
8
Розбираючи телефон, в точності дотримуйтесь всіх рекомендацій керівництва. Всі деталі, які досить малі, кладіть не так на стіл, а в баночку. Інакше ви можете одним необережним рухом змахнути їх зі столу на підлогу. Особливо це стосується гвинтів. Обов'язково записуйте, гвинти якої довжини відповідають яким отворам в телефоні.
9
Заміна дисплея в більшості випадків здійснюється без пайки, тому паяльник не знадобиться. Проробляйте цю процедуру акуратно, щоб не розчавити новий екран.
10
Зберіть телефон в зворотному порядку. Будьте уважні, щоб встановити на місце всі зняті з нього деталі.
11
Покладіть SIM-карту і акумулятор назад у телефон. Увімкніть його та переконайтеся, що новий дисплей працює. Також упевніться, що в ньому як і раніше працюють всі кнопки, а також вібро, мікрофон і динамік.
Багато користувачів стільникових телефонів викидають свої пристрої і відразу ж купують нові, якщо стикаються з поломкою їх екранів. Насправді ви можете заощадити гроші на покупку нового апарату, якщо спробуєте замінити що вийшов з ладу екран самостійно. Це не так складно, як може здатися на перший погляд.
Інструкція
1
Визначте поломку дисплея. Можливо, ви побачите спотворене зображення, або декілька пікселів опиняться битими. В даному випадку телефон слід віддати в сервісний центр. За допомогою спеціальних пристосувань фахівці швидко приведуть дисплей в належний стан. Якщо ж зображення на дисплеї повністю відсутній, зависає або не реагує на натискання (на сенсорних телефонах), то, швидше за все, в даному випадку без заміни не обійтися ніяк.
2
Натисніть кнопку живлення вашого мобільного телефону і тримайте її кілька секунд, поки він не відключиться. Покладіть телефон екраном вниз, зніміть задню кришку, а потім витягніть з відсіку акумулятор.
3
Видаліть за допомогою викрутки з хрестоподібної головкою задню панель телефону. Просто відкрутіть крепящие гвинти всередині батарейного відсіку апарату. Вийміть бічні кнопки пристрою. Тепер ви отримали доступ до його платі.
4
Отсоедините невеликий шлейф від плати телефону. Він повинен розташовуватися або в її верхній, або в нижній частині. Вийміть плату з телефону. Ви побачите зворотну сторону РК-екрану.
5
Видаліть гвинти, що кріплять ЖК-екран до фронтової частини корпуса телефону. Витягнете старий ЖК-екран з пристрою і відкладіть його вбік. Помістіть новий ЖК-екран у внутрішній відсік телефону. Закріпіть всі необхідні гвинти, підключите відповідний кабель до екрану.
6
Помістіть плату назад всередину мобільного телефону і підключіть до неї шлейф. Прикрутите всі гвинти, віддалені раніше. Встановіть задню панель пристрою і закріпіть її за допомогою шурупів.
7
Вирівняйте будь-які нерівності на задній панелі і щільно притисніть її з усіх кінців корпусу мобільного телефону. Вставте бічні кнопки. Встановіть акумулятор і задню кришку пристрою. Увімкніть ваш стільниковий телефон, щоб протестувати новий ЖК-екран.