Як збільшити стрибок.

В стрибку людини беруть участь кілька груп м'язів. Спочатку роботу починають м'язи спини, потім підключаються стегнові і литкові м'язи. Саме ці групи м'язів тренують спортсмени, в досягненнях яких, основну роль грають високі стрибки.
Інструкція
1
Перш ніж виконувати комплекс вправ для м'язів, потрібно їх ретельно розігріти і розім'яти. Це допоможе уникнути травм під час тренування. Почніть розминку з бігу підтюпцем. Якщо ви займаєтеся в невеликому приміщенні, звичайний біг можна замінити бігом на місці або стрибками з скакалкою. П'яти хвилин буде цілком достатньо. Після розігріву можна приступити до розтяжці. Потягніть м'язи, сухожилля, розімніть суглоби.
2
Потім приступите до тренування верхньої частини тіла. Виконуйте віджимання по 4 підходи. Вони дають навантаження на м'язи грудей і трицепс. Після віджимань переходите до підтягування. Вони навантажують спину і біцепси. Ваша мета - довести кількість віджимань до 60, а підтягувань до 30.
3
Далі переходите на вправи для м'язів стегон. Це основна група м'язів, що відповідає за силу поштовху під час прижка.Делайте полуприседания. Слідкуйте за тим, щоб ваші стегна під час присідання були паралельні підлозі. Для цієї вправи достатньо 4 підходів по 10 разів. Чи не присідайте занадто глибоко, щоб уникнути травм колінних суглобів. Якщо ви присідаєте з обважнювачами, використовуйте еластичні бинти для колін.
4
Коли полуприседания стануть вам даватися досить легко, можете переходити до вправ «Степ-апи» і «Жаба». Перша вправа виконується наступним чином: поставте одну ногу на узвишшя, відштовхніться інший і в стрибку поміняйте опорну ногу. Чергуйте ноги. Вправа «Жаба» є стрибками з положення повного присідаючи в довжину.
5
Останньою групою м'язів, що відповідає за силу стрибка, є литкові м'язи. Для їх розвитку робіть підйоми на носки з обважнювачами. Ставши на невелике піднесення так, щоб п'яти не торкалися підлоги, піднімайтеся по черзі на кожній ноге.Так же хороший ефект дають стрибки на одній нозі. Починаючи з малого, поступово доведіть кількість стрибків до 100. Врахуйте, що під час цієї вправи ваші суглоби отримують серйозне навантаження.
Видів спорту, де потрібна вищезазначене вміння, достатня кількість. Але звернути основну увагу варто все таки на ігрові програми - такі, як баскетбол або волейбол. Ось вже де-де, а там дійсно життєво необхідно вміти високо стрибати. Особливо з урахуванням висоти, на яку натягується сітка і кріпиться кільце для м'яча. Саме тому досвідчені тренери слідують декільком простим хитрощів, які допомагають спортсмену розвинути необхідні групи м'язів.
Інструкція
1
Найпростіший і дуже дієвий спосіб - використовувати обважнювачі. Почати варто з пояса. Але є одне «але» - бігати з подібним агрегатом на тілі не зовсім зручно. Та й не зовсім безпечно. Адже завдяки поясу, збільшується маса спортсмена, що, в свою чергу, збільшує його кінетичну енергію під час руху. Це, по-перше, зменшує маневреність і рухливість гравця, а по-друге, при зіткненні травми будуть серйознішими.
2
Саме для того, щоб ніхто не постраждав, навіть баскетболістів, одягнених в утяжеляющие пояса, варто змусити грати в волейбол. В чому принципова перевага даної гри перед баскетболом? Там не потрібно багато бігати, і ризик зіткнення гравців зводиться до мінімуму. А враховуючи факт, що сітка натягується досить високо, гравцям доведеться часто і багато стрибати, щоб перехопити летить м'яч.
3
Це розвитку м'язів ніг, тазостегнової області, спини, попереку і преса. Плюс до всього розвивається витривалість гравців. Коли ж подібні утяжеляющие агрегати будуть зняті, здійснювати високі стрибки стане значно легше, бо м'язи встигнуть звикнути до того вазі, який їм додавав пояс.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=q6WkqAOpQMw