Як побудувати бесіду.

Кожен день людина встигає переговорити з величезним числом людей з найрізноманітніших питань. І результат діалогу безпосередньо залежить від того, наскільки добре ви вмієте вести бесіду .
Інструкція
1
Почніть бесіду з встановлення довірчих відносин. Це не означає, що всіма силами треба набиватися до співрозмовника у друзі. Досить увійти з ним в резонанс, розташувати до себе.
2
Залежно від того, якого рівня вам належить бесіда - ділова або особиста - вибирайте тривалість цього етапу і глибину необхідного довіри. А при швидкоплинному контакті вистачить привернути увагу людини, переконатися, що він вас готовий слухати.
3
Отже, початок розмові належить - ви обмінялися вітаннями або зробили комплімент, можливо, поговорили про погоду і сім'ї за ланчем. Переходьте до проблеми, яку ви збиралися обговорити.
4
Спочатку висловіть суть проблеми, а після розділіть на окремі елементи - так людині буде легше сприйняти, з чим ви до нього прийшли і що від нього хочете. А вас вбереже від зайвої емоційності, яка може зіпсувати всю справу.
5
На допомогу вам прийде активне слухання. Активне слухання - це вміння показати співрозмовнику, що він зрозумілий, що ви з повагою ставитеся до його поглядам і переконанням. - Користуйтеся «відкритими» жестами, не тримайте руки або ноги скрещеннимі- мімікою висловлюйте своє ставлення до услишанному- починайте свої фрази з уточнення та перефразирования сказаного людиною, наприклад, «ви хочете сказати, що ...», «Чи правильно я зрозумів, що. .. »- вислухайте відповідь співрозмовника, навіть якщо він вам не до вподоби або не відповідає очікуваному. Це дуже важливий крок - прояснити позицію співрозмовника - для пошуку компромісних рішень.
6
Для себе визначитеся, на які поступки ви готові піти, ще на стадії обмірковування розмови. Тоді у вас буде декілька заготовок-пропозицій - не соромтеся їх висловити, навіть якщо вони виглядають трохи абсурдними.
7
Саме чітке знання мети, вміння активно слухати і чути - запорука правильно побудованої, конструктивної бесіди. І навіть якщо ви не змогли прийти до консенсусу, у вас не залишиться відчуття нерозуміння один одного.
Зверніть увагу
Чи не звинувачуйте співрозмовника, не вживайте узагальнення «ти завжди», «як завжди, ти», «вічно ти» ...
Корисна порада
Якщо вас захльостують почуття, висловіть їх: «Я не можу говорити про це спокійно!»