Як малювати Футураму.

Футурама - один з найпопулярніших сучасних мультсеріалів, персонажі якого стали загальними образами і улюбленцями багатьох людей. Особливою популярністю у шанувальників серіалу користується робот Бендер, і ви можете спробувати намалювати його в Фотошопі - малювання фігури робота не складе для вас праці.
Інструкція
1
Відкрийте Фотошоп і створіть новий документ з білим фоном. Розмір документа може бути будь-яким - в залежності від того, якого дозволу малюнок ви хочете отримати. Тепер відкрийте палітру Paths і створіть новий шлях. Задайте йому ім'я - наприклад, head.
2
Візьміть на панелі інструментів ручку (Pen Tool), збільште масштаб до 300% і починайте малювати голову Бендера. Позначте на малюнку дві опорних точки, а потім виберіть опцію Convert Point Tool на панелі інструментів.
3
Ліву точку сместите далі від центру, а потім починайте скорочувати криві, приводячи лінії в таку форму, яка відповідає обрисам голови Бендера. Сгладьте нерівності і опрацюйте дрібні деталі, а потім клікніть на шар з головою, затиснувши клавішу Ctrl, і залийте отримане виділення чорним кольором.
4
В меню Select виберіть опцію Modify> Contract зі значенням в 1 піксель і залийте виділення сірим кольором, відповідним кольору Бендера в Футурамі.
5
Для наступної частини тіла створіть новий шар і новий шлях (Path). Окремо намалюйте Бендеру очі з квадратними зіницями, заливши їх жовтим кольором. Зіниці залиште чорними. Після того як очі будуть готові, перейдіть до малювання рота за таким же принципом. Смужки «зубів» Бендера намалюйте за допомогою Pen Tool.
6
Для того щоб намалювати плечі і руки, створіть два окремих шари - по одному для кожної руки з смужками і пальцями. Після того як руки будуть готові, намалюйте тулуб-шафа з дверима і ноги із залізними ступнями. Не забувайте заливати кожну частину тіла кольором потрібного відтінку. Закінчите створення малюнка малюванням антени на маківці Бендера.