Як відретушувати фото в фотошопі.

У кожній родині є архів дбайливо збережених старих фотографій . З роками ці фотографії втрачають яскравість, їх кольору тьмяніють, а самі фотографії можуть покритися тріщинами, темними плямами і іншими дефектами. Якщо ви хочете надовго зберегти старовинні фотографії, ви можете відретушувати їх, повернувши їм первозданний вигляд, за допомогою Фотошопа, а потім зберегти в електронному вигляді.
Інструкція
1
Для початку відскануйте фотографію у великій якості - не менше 300 пікселів на дюйм. Відскановане зображення з дефектами відкрийте в Фотошопі і поставте йому потрібний розмір. Ретушує фотографію при 100% збільшенні. Відкрийте меню Image і виберіть розділ Mode> CMYK Color, щоб перевести фотографію з режиму RGB в CMYK для можливості подальшого друку.
2
Продублируйте основний шар фотографії та клікніть на палітру каналів, а потім перегляньте кожен з колірних каналів, натискаючи на них по черзі. Виберіть той канал, на якому найбільше видно подряпини і дефекти фотографії, і зробіть його активним.
3
Натисніть на значок ока, щоб включити кольорове зображення, а потім застосуйте на фотографію фільтр Filter> Gaussian Blur, щоб позбутися від дрібних подряпин. Іноді цей метод може призвести до спотворення рис обличчя на фото - в цьому випадку ретушує кожну подряпину окремо, використовуючи інструмент Spot Healing Brush Tool, а також інструменти Healing Brush Tool і Clone Stamp.
4
Збільште масштаб фотографії та починайте акуратно зафарбовувати помітні дефекти, вибираючи в якості джерела для клонування неушкоджені фрагменти фотографії.
5
Усунувши подряпини і недоліки, переходьте до кольорокорекції. Використовуйте для кольорокорекції канали, криві (Curves), а також режими Color Balance, Selective Color і Levels. При необхідності переведіть фотографію назад в режим RGB, але пам'ятайте, що для друку її необхідно буде повернути в режим CMYK.