Як позбутися старих шрамів. позбавитися від дрібних шрамів.

Багато хто з нас у своєму житті стикаються з травмами, порізами, ранами, від яких залишаються шрами чи рубці. Деякі них практично не помітні і не завдають незручностей своїм власникам. Інші, навпаки, розташовані на видному місці, через що доставляють чимало хвилювань і переживань.
Інструкція
1
Позбавлення від застарілих шрамів - процес досить тривалий і складний. Повністю зникнути рубці можуть тільки після пластичної операції, яка передбачає пересадку шкірного клаптя. Іноді частина шраму вичерпуються, він при цьому стає набагато вже і непомітніше. Операцію проводять під загальним або місцевим знеболенням в умовах стаціонару. Період реабілітації зазвичай не перевищує одного місяця.
2
Існують і інші методи позбавлення від старих шрамів . Залежно від глибини ураження тканини і походження шраму, вибирають один або комбінацію способів. Один з них - дермобразія, або механічний пілінг - передбачає зняття верхнього шару шкіри за допомогою спеціальних фрезерувальних щіточок. При використанні даного методу можна повністю позбавитися від дрібних шрамів , проте він дуже хворобливий і травматичний: разом з верхнім шаром шкіри може бути видалена частина капілярів, що призводить до кровотеч.
3
Мікродермобразія, на відміну від попереднього методу, менш болюча, оскільки обробка відбувається не так глибоко, і кровоносні судини не зачіпаються. Найчастіше її застосовують для позбавлення від рубців, що виникли після прищів. Цей метод ефективний тільки в умовах косметичних салонів і кабінетів. Домашні набори для проведення микродермобразии практично не дають результату.
4
Позбутися від застарілих шрамів можна за допомогою лазерної шліфовки. Її дія нагадує пілінг і також підходить для неглибоких рубців.
5
У деяких випадках шрам може бути видалений за допомогою застосування різних кремів і мазей, що володіють розсмоктуючим ефектом. Курс лікування такими препаратами досить тривалий, він може досягати півроку. Однак даний метод безболісний і практично не має протипоказань.
6
Існують і такі методи позбавлення від шрамів як кріодеструкція (лікування рідким азотом), буки-терапія (застосування рентгенівських променів), а також народні способи (лікування медом, воском, ароматичним маслами та ін .).