Як виїхати на ПМП в Канаду.

Канада для росіян одна з найпривабливіших країн для еміграції. Пояснюється це як її високим рівнем життя, соціальною стабільністю, так і щодо доброзичливою імміграційною політикою, що вигідно відрізняє цю країну від західноєвропейських. Виїхати в Канаду на ПМЖ порівняно просто, для цього не потрібно ніяких позамежних грошових сум або особливих професійних знань.
Інструкція
1
Переїхати на постійне місце проживання в Канаду можна трьома основними способами: в якості професійного фахівця, як бізнес-інвестор або для возз'єднання з сім'єю (вступ у шлюб з канадцем або переїзд до проживають в Канаді родичам ). Бізнес імміграція включає в себе три підкатегорії осіб: фінансові інвестори, творчі працівники та підприємці. Причому для категорії бізнес іммігрантів пред'являються мінімальні вимоги до володіння мовами (англійська, французька).
2
Для професійної імміграції існують особливі програми і методи відбору. Фахівцям, що виїжджають за категорією професійної імміграції, необхідно успішно скласти іспит на рівень володіння мовою (тест IELTS) і набрати 67 балів з питань спільної анкети. Для фахівців затребуваних професій і з хорошим знанням англійської мови жодних труднощів з переїздом на ПМЖ в Канаду та облаштування на новому місці практично не виникає.
3
Для в'їзду на територію Канади знадобляться діючий закордонний паспорт і імміграційна віза. Умови виїзду з рідної країни канадської влади на турбують, тому варто оформляти виїзд на ПМП офіційно чи ні, вирішувати виключно вам в залежності від конкретних умов. В цілому, рекомендується все ж оформити необхідні формальності.
4
Перше, про що слід подбати відразу після прибуття, а краще ще до переїзду в країну - це відкриття рахунку в місцевому банку з певною сумою грошей на ньому. Часто ще на етапі оформлення імміграційної візи представники посольства вимагають відкриття такого рахунку, що є своєрідною гарантією фінансового благополуччя поселенця.
5
Також відразу після переїзду необхідно подбати про отримання Social Insurance Number (SIN) - номери соціального страхування і медичної страховки (Health Card). Номер соціального страхування оформляється в центрі працевлаштування (Employment Centre), а медична страховка в офісі міністерства охорони здоров'я (Ministry of Health).
6
Важливо мати на увазі, що користуватися державною медичною страховкою ви зможете тільки через два місяці після переїзду в країну. До цього часу необхідно купити тимчасовий поліс медичного страхування. Для цього потрібно звернутися до будь-якого страховому агенту за вашим вибором. Він підкаже, які існують страхові медичні програми і які послуги вони покривають.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=Ajytxy7Eh1A