Як видалити жировик на голові. Як видаляти жировик при домашніх умовах на Головата.

Жировик - це доброякісна пухлина з розрослася жирової клітини. Всі види жировиків мають різні медичні класифікації і можуть з'явитися на будь-якій частині обличчя і тіла. Якщо в складі жировика є нервові закінчення, він може бути болючим, але найчастіше пухлина рухлива і безболісна, хоча з часом стабільно збільшується і може здавлювати довколишні органи або тканини. До того ж, має неприємний зовнішній вигляд, особливо якщо розташовується на відкритих ділянках тіла або на обличчі.
Інструкція
1
Жировик на голові може бути ліпофібромой з м'яким наповненням з жирової тканини, фіброліпому з щільним наповненням, якщо в його складі присутній сполучна тканина. Каверозной липомой з кровоносними палітурками, міоліпомой з присутністю м'язових волокон. Також існує такий різновид, як міелоліпоми, коли жирове вміст з'єднується з системою кровотворення або з роботою тих чи інших органів. Це найбільш складний і небезпечний вид жировика, що приводить до серйозних ускладнень і здатний придбати злоякісний характер течії.
2
Визначити, який саме вид жировика знаходиться на голові, може тільки лікар-хірург шляхом огляду і обмацування пухлини. У медицині існує два способи позбавлення від жировика - це хірургічне видалення і введення в пухлину спеціального препарату, здатного припинити розростання жировика та розсмоктати утворену пухлина.
3
Найбільш ефективний тільки перший спосіб - хірургічне видалення. Введення препарату може бути раціонально тільки при дуже маленькому жировик і не дає 100% гарантії, що жировик не відобразиться знову і не буде рости. Справа в тому, що будь-який вид ліпоми містить навколо разрастающейся жирової тканини щільну оболонку, яку потрібно повністю видалити, щоб припинити раз і назавжди розростання жировика.
4
Перед операцією проводиться медичне обстеження і здаються аналізи. В деяких випадках, якщо є підозра на злоякісне наповнення жировика, лікар бере з вмісту пункції через прокол і відправляє на аналіз.
5
Операція проводиться під загальним знеболенням, якщо жировик дуже великий - під загальним наркозом. Видалення жировика відбувається шляхом розрізу і вискоблювання. Це єдино вірний напрям для позбавлення пацієнта від ліпоми.
6
Лікувати жировик народними способами не тільки марно, але й небезпечно. Якщо вдасться розм'якшити верхній шар шкіри, внутрішній вміст може інфікуватися і запалитися, тим більше, як вказувалося вище, видаляти потрібно капсулу жировика.
Зверніть увагу
Жировики на голові представляють собою досить м'які кулясті підшкірні ущільнення з вмістом, схожим на жирову клітковину, досить рухливі при пальпірованіі. Трапляється, що подібне утворення плутають з атероми - кістою сальної залози, яка за деякими зовнішніми ознаками дуже схожа на жировики (ліпоми).
Корисна порада
Місцем розташування жировиків на голові є в основному волосиста частина голови, а також область чола. Жировики на голові в основному м'які на дотик і легко перекочуються під шкірою. Часто вони помітно виділяються на голові через короткий волосяний покрив. Ліпоми у дітей видаляються в обов'язковому порядку, але тільки після досягнення 5 років.