Як виправити ніс.

Ринопластика - форма хірургічного втручання, за допомогою якої можна надати носі бажану форму. Статистично, у пластичній хірургії ринопластика - найпопулярніша форма виправлення зовнішності. З її допомогою згладжуються горбинки, зменшують розмір ніздрів, а також загальні розміри носа. З проблемою збільшення носа до хірургів звертаються значно рідше.
Вам знадобиться
  • хороший пластичний хірург.
Інструкція
1
Перш ніж лягати під ніж хірурга, визначитеся, наскільки вам необхідно це втручання. Незважаючи на уявну простоту ринопластика - одна з найскладніших операцій. Показання до збільшення можуть бути як естетичні, так і медичні. Наприклад: фізичні травми, наслідки нещасних випадків і аварій, вроджені дефекти, запальні процеси м'яких тканин, сліди невдалих операцій на носовій перегородці, естетичні побажання.
2
Протипоказання до проведення рінопластікі.Самое головне і серйозне протипоказання - вік. Операцію можна проводити до 16 років. А найкраще утриматися від оперативного втручання до 20 років - саме до цього віку перестає рости носової хрящ.Также до протипоказань відносяться хронічні, інфекційні захворювань верхніх дихальних шляхів, цукровий діабет, онкологія і погана згортання крові.
3
Почніть з консультації у хірурга. Виберіть бажану форму носа, обговоріть з фахівцем всі деталі майбутньої операції.
4
Зробіть рентгенівський знімок свого носа і здайте необхідні аналізи.
5
Почніть приймати препарати, які зміцнюють кровоносні судини. Якщо ви брали раніше препарати, що впливають на згортання крові - припиніть їх прийом.
6
Потім проводиться безпосередньо сама операція. Ринопластика щодо збільшення розміру носа може проводитися відкритим і закритим способом - розріз може бути зроблений на перегородці між ніздрями або всередині них.
7
Під час операції під шкіру носа «вставляється» спеціальний каркас, за допомогою якого піднімається і збільшується в розмірі перенісся. Для цього використовують як органічні матеріали - хрящ або кістка, так і безпечні для організму штучні матеріали. Переважно для каркаса використовувати матеріали власних тканин пацієнта.
8
Операція в залежності від складності може тривати до двох годин. Вона проводиться під загальним наркозом, плюс спеціальне місцеве знеболення.
Зверніть увагу
Постопераційний період проходить протягом двох тижнів. Безпосередньо відразу після операції пацієнтові доводиться носити в носі тампони - вони збирають кров та інші виділення, потім накладається гіпсова пов'язка. Після цього пацієнт проходить курс фізіотерапії.
Корисна порада
Після операції потрібно утриматися від фізичних навантажень і проведення агресивних косметичних процедур.Посредством ринопластики можна збільшити як весь ніс, так і окрему його область, зробити обличчя більш пропорційним.
Всі ми деколи допускаємо помилки. Не виключенням є і випадки заповнення бухгалтерського балансу. Так, можуть бути допущені неточності через неуважність, в результаті несправності обчислювальної техніки, або внаслідок неповної інформованості. Помилки можуть бути локальними (із спотворенням інформації в одному обліковому регістрі) або транзитні, коли помилка автоматично фіксується в декількох облікових регістрах. Існує кілька способів виправлення неточностей у бухгалтерському обліку.
Інструкція
1
Використовуйте коригувальний спосіб для виправлення помилок у балансі. Закресліть неправильний текст або суму і напишіть над ним виправлене значення. Закреслення необхідно робити однією рисою так, щоб помилка легко читалася при необхідності. Навіть якщо неточність стосується однієї цифри, закреслювати необхідно повністю всю суму в рядку.
2
При внесенні виправлень вказуйте дату коригування, яка підтверджується підписом особи, яка виконала дану дію. Коригуючий спосіб підходить для виправлення таких помилок, як описки, неправильний підрахунок підсумків, внесення запису не в той обліковий реєстр. Вносити виправлення таким методом можна тільки в тому випадку, коли звіт ще не був зданий.
3
Вносьте запису додаткових проводок у випадку, якщо в регістрі вказана сума менше реальної, але при цьому кореспонденція рахунків проведена правильно, з використанням менших величин, ніж потрібно. Складіть другий бухгалтерську проводку з аналогічною кореспонденцією рахунків на величину, яка виправить допущену помилку.
4
Скористайтеся методом «червоне сторно» з внесенням сторнувальних записів для виправлення помилок. Цей спосіб підходить для виправлення неточностей в кореспонденції рахунків або в разі відображення суми більшої, ніж зафіксовано в господарської операції. При сторнуванні необхідно червоним чорнилом повторити зроблену помилковий запис, після чого проводиться прирівнювання до нуля.
5
Внесіть правильну запис звичайним способом, в результаті чого буде вважатися, що виправлена новий запис є первісною записом. Цей метод підходить для виправлення помилок для підведення підсумків за обліковими регістрами і складання звітності.
6
Оформіть довідку із зазначенням допущеної помилкового запису, якщо звіт по балансу вже зданий. Виправляти помилки в цьому випадку доводиться при складанні бухгалтерського обліку для наступного звітного періоду.