Як відремонтувати старий будинок.

Якщо старий будинок досить міцний, фундамент і стіни не потріскалися, його можна відремонтувати. Для цього потрібно скласти приблизний кошторис робіт, попередньо оглянувши будівлю. Тоді стане зрозуміло, чи варто ремонтувати старий будинок , або краще побудувати на його місці новий.
Інструкція
1
Почніть огляд будинок а зовні. Перевірте фундамент і стіни. Якщо будинок стоїть на надійній основі, котлован для фундаменту був виритий глибоко, то зносити будинок не потрібно. Обстежте стіни на наявність щілин і пробоїн, подивіться, чи немає перекосов.Замажьте невеликі тріщини розчином цементу. Щоб замаскувати непривабливі заплатки, обробіть будинок сайдингом. Це - дешевий матеріал, який не пропускає воду, зберігає тепло і служить довго.
2
Наступний об'єкт ремонту - дах. Якщо під час дощу вона сильно тече, доведеться перекладати покрівлю заново. Черепиця буває керамічної, цементно-піщаної або пластиковою. Перші два види довговічні, екологічні і надійні. Пластикова же черепиця - матеріал недорогий. Вона може потріскатися на сонці, тоді доведеться замінювати зіпсовані лусочки.
3
Огляньте комунікації. Якщо систему водопостачання і газопостачання не міняли з моменту спорудження будинок а, це потрібно зробити обов'язково. Перевірте труби на витоку, вентилі - на наявність іржі. Обладнання замініть на більш сучасне. Це позбавить від багатьох проблем надалі.
4
Внутрішнє оздоблення будинок а. Якщо грошей достатньо, можна відремонтувати все, починаючи з побілки стелі, закінчуючи плінтусами. Якщо бюджет на переробку невеликий, можна обійтися косметичним ремонтом.
5
Старі меблі не обов'язково викидати. Купуйте або зшийте красиві накидки і покривала, щоб надати гарнітуру ошатний вид.
6
Ремонтувати старі вікна сенсу немає. Поставте пластикові вікна. Вони відмінно захищають від зовнішнього шуму, легкі в обслуговуванні і довговічні.