Як вирізати моменти з відео. Як вирізати непотрібний фрагмент з відео.

Іноді потрібно вирізати якийсь момент з відео, щоб зберегти його як окремий файл, або просто якщо цей фрагмент заважає перегляду (наприклад, реклама). Для цього використовуються спеціальні програми для редагування відео.
Вам знадобиться
  • Софт для обробки відео (Virtual Dub).
Інструкція
1
Прекрасно справляється з редагуванням відео безкоштовна утиліта Virtual Dub. Вона дозволяє не тільки вирізати непотрібні фрагменти і обрізати відео, але проводити різні інші операції (наприклад, вирізка звукової доріжки) .Для початку необхідно відкрити потрібний відеофайл («File» - «Open Video»). Потім необхідно переглянути і відзначити ті моменти , які потрібно вирізати, і приблизно запам'ятати місце розташування. Далі, перейшовши на початок потрібного фрагмента, необхідно натиснути клавішу End на клавіатурі. Після цього почала можна вважати виділеним.
2
Далі необхідно відзначити кінець потрібної частини відео. Для цього необхідно перемістити повзунок в рядку прогресу на потрібну позицію і натиснути клавішу «End». Таким чином наголошується кінець заданого видеофрагмента.
3
Потім, щоб залишити виділену область потрібно натиснути клавішу «F7», яка зберігає виділений фрагмент. Щоб вирізати цю частину натискається клавіша «Delete». Після цього, потрібно зайти в розділ «Video» і вибрати пункт «Direct stream copy». Це робиться для того, щоб зберегти вихідний формат відео. Після цього можна йти в розділ «File» - «Save As». Після цього дається потрібну назву файлу і натискається кнопка «Save».
4
Для більш точного регулювання потрібного моменту відео на рядку прогресу можна скористатися клавішами стрілок на клавіатурі комп'ютера. Також у вікні програми є відповідні кнопки («Перейти на наступний кадр»), що дозволяють налаштовувати повзунок з точністю до кадру.
Зверніть увагу
Всі дії, здійснювані з допомогою клавіш на клавіатурі, можна провести з допомогою відповідних кнопок на дисплеї.
Корисна порада
Існує безліч інших редакторів відео, що дозволяють вирізати непотрібні фрагменти аналогічним чином і виробляти додаткові операції над відрізками. Однак ці програми більш складні в обігу і вимагають деякої вправності.