Як скласти презентацію про компанію. Як написати презентацію фірми.

У презентації необхідно показати переваги компанії , викласти перелік послуг і товарів, що надаються фірмою. Електронна презентація повинна мати кілька слайдів і відповідати підготовленої промови. Це важливо для залучення більшої кількості клієнтів, інвесторів, партнерів.
Вам знадобиться
  • - додаток для створення електронних презентацій;
  • - навички роботи з додатком.
Інструкція
1
Головна задача презентації - показати потенційному клієнту переваги співпраці з компанією. Необхідно відобразити в слайдах досягнення та концепції, які використовуються фірмою. Визначтеся зі структурою виступу. Презентація складається з трьох ключових елементів: вступ, основна думка і уявлення послуг, висновок.
2
Вступ має містити інформацію про фірму, про тип надаваних послуг, про досягнення. Якщо йдеться про електронну презентації, то інформація не повинна займати більше 3-х слайдів. Текст виступу не повинен копіювати те, що написано на слайді. В електронній презентації відображаються основні тези, які підкріплюються виступом.
3
У другій частині важливо висловити, яку нішу займає компанія і які методи використовує для досягнення якості, які товари виробляє, які їхні переваги перед продукцією інших фірм. По можливості необхідно представити зразки та напрацювання, спрямовані на задоволення потреб клієнта.
4
У висновку слід відобразити перспективи співробітництва з фірмою і перспективи компанії на представленому ринку товарів і послуг в цілому. Можна уявити відгуки споживачів або результати співпраці з іншими фірмами, інформацію про розроблюваних проектах та участі компанії у розвитку ринку.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=hDVhgK3oiSw
Зверніть увагу
Текст електронного варіанту виступу повинен бути читабельним. Важливо стилізувати виступ і підігнати його до іміджу компанії. Хороший дизайн показуються слайдів - запорука успішної презентації.
Корисна порада
Перед виступом варто віддати текст презентації колегам на розгляд. Вони допоможуть знайти помилки.
Одним із зручних у використанні мультимедійних інструментів є презентація, представлена в електронному вигляді. Таким способом можна в наочній формі дати інформацію про компанію, її продуктах, досягнення або про новому діловому проекті. Щоб презентація була яскравою і виразною, при її складанні необхідно дотримуватись певних правил.
Вам знадобиться
  • - комп'ютер;
  • - програма Microsoft Office PowerPoint;
  • - вихідні матеріали для презентації.
Інструкція
1
Використовуйте для складання презентації програму Microsoft PowerPoint. Це засіб дає можливість найкращим способом донести до аудиторії інформацію, представлену в наочній формі. Користуватися програмою для складання презентації досить просто, якщо ви вмієте працювати з текстовими документами і зображеннями. Зробити електронний проект оригінальним допоможуть спеціальні корпоративні шаблони.
2
Продумайте структуру презентації. Розбийте її на кілька розділів, об'єднаних єдиною темою, але висвітлюють конкретні питання. Не слід ділити презентацію більш ніж на 7-9 частин; в іншому випадку матеріал буде гірше сприйматися аудиторією. Підберіть основний заголовок і назви для вхідних в презентацію розділів.
3
Оформіть текстову частину презентації. Виділіть ключові моменти представленої теми. Викладіть основні тези в ємною і стислій формі, доступній для розуміння без додаткових докладних роз'яснень. Гідності хорошою презентації - простота і лаконічність. Шрифт повинен бути досить великим і зручним для сприйняття. У тих, хто стане знайомитися з вмістом презентації, можливо, не буде часу і можливості розбиратися в значному за обсягом і дрібному тексті.
4
Надайте презентації наочність. Підберіть фотографії та інші зображення, які ілюструють текстовий матеріал. Якщо необхідно, доповніть презентацію схемами і діаграмами, намагаючись при цьому уникати зайвих подробиць і дрібних деталей. Графічні зображення, що підтверджують викладені тези, повинні носити самий загальний характер.
5
Приділіть особливу увагу підсумкового слайду. Люди краще запам'ятовують інформацію, якою закінчується презентація. Постарайтеся підібрати для завершальній сторінки зображення, яке приверне загальну увагу. Краще всього, якщо ділова презентація міститиме в собі заклик до конкретних дій.
6
Постарайтеся розрахувати час, який знадобиться аудиторії для ознайомлення з презентацією. Якщо матеріал призначений для представлення його широкій публіці з вашими усними поясненнями і коментарями, тривалість виступу повинна бути в межах 10-20 хвилин. Більш тривала презентація може викликати в аудиторії нудьгу і зниження уваги.