Як перевести гроші на МТС Україна.

У ваших близьких немає можливості поповнити свій баланс, а ви перебуваєте далеко і вам потрібно бути на зв'язку. Стільниковий оператор мобільного зв'язку МТС пропонує всім своїм абонентам скористатися послугою «Переказ грошей». Скориставшись даною послугою, ви зможете в будь-який час поповнити баланс іншого абонента за допомогою свого мобільного.
Вам знадобиться
  • Стільниковий телефон, позитивний баланс
Інструкція
1
Щоб здійснити переказ грошей на телефонний рахунок іншого абонента, скористайтеся технологією обміну даними між абонентами і сервісом оператора в режимі реального часу - USSD. Цей сервіс надається абонентам МТС безкоштовно. Наберіть на телефоні наступну комбінацію символів: * 150 * (номер телефону абонента, якому ви збираєтеся перевести гроші, в національному форматі) * (сума в гривнях - число від 1 до 30) # (клавіша виклику). Вам прийде USSD- відповідь з кодом підтвердження переказу, за умови, що запит був коректно складений.
2
Тепер створіть USSD-запит наступного формату: * 150 * (код підтвердження) # (кнопка виклику) .В разі вірно складеного запиту, ви отримаєте USSD-відповідь, з якої ви дізнаєтеся, що вашу заявку прийняли. У разі якщо ваш USSD-запит був некоректно складений, ви отримаєте повідомлення, з якого дізнаєтесь про те, яка проблема виникла.
3
Можете скористатися послугою «Переказ грошей» за допомогою безкоштовної відправки короткого текстового повідомлення (SMS). Створіть SMS такого змісту: (номер телефону абонента, рахунок якого ви збираєтеся поповнити) * (сума в гривнях) .Отправьте SMS на короткий номер 150.
4
Вам прийде повідомлення з кодом для підтвердження переказу денег.Отправьте отриманий код в SMS-повідомленні на номер 150.Еслі запит був складений правильно, вас повідомлять SMS-повідомленням про те, що ваша заявка прийнята. Ось як виглядатиме повідомлення: 0507654321 * 5 (запит на переказ коштів на суму 30 гривень на телефон 0507654321).
5
Отримайте докладну інструкцію по користуванню послугою переказу грошей, відправивши USSD-запит * 150 # або відправте пусте SMS на номер 1501, якщо вам потрібна інструкція російською мовою; 1502 - для отримання інструкції українською; 1503 - англійською мовою.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=cWfLwqNI8Zs
Зверніть увагу
Для абонентів, що знаходяться у роумінгу, послуга «Переказ грошей» доступна тільки для прийому грошей.