Як накачати ікри на ногах.

Добре розвинені м'язи литок прикрашають і чоловіків, і жінок - візуально це додає ногам стрункості (у випадку з жінками, правда, не слід перегинати палицю) .Якщо ви розумієте, що ногам непогано б додати рельєфу в області литок, слід вдатися до комплексу вправ, і стан м'язів через якийсь час покращиться.
Вам знадобиться
  • Будь підручний предмет, який замінить платформу.
  • Це може бути навіть цегла (якщо у вас в будинку раптом завалявся безхазяйний цегла).
Інструкція
1
Щоб виконувати цю вправу, вам будуть потрібні дві речі: табуретка (стілець) і напарник. Табурет повинен бути стійким. Краще, щоб ваш напарник був не надто тяжелим.Кроме того, перед виконанням цієї вправи слід розігрітися. Кілька хвилин піднімайтеся і опускайтеся на носочках. Зведіть разом стопи, коліна і виконуйте кругові обертання в області колін. Робіть це кілька мінут.Сядьте на табуретку. Положення повинно бути стійким. Поставте стопи на миски. Тепер нехай партнер сяде до вас на коліна спиною до вас. Вам не повинно бути занадто важко. Тепер повільно, обережно починайте опускати стопи. Рухи повинні бути неквапливими і плавними. Суть вправи в тому, щоб ви, сидячи на табуретці з додатковим вантажем, вставали на носочки і опускалися назад. Вантаж потрібен, щоб збільшити навантаження на литкові м'язи. М'язам доводиться долати додаткове сопротівленіе.Будьте особливо уважними та обережними, щоб не пошкодити зв'язки і суглоби.
2
Для виконання цієї вправи підійде шведська стенка.Встаньте на нижню перекладину, при цьому ви повинні триматися на перекладині на носочках. Зручно візьміться за поперечину, найближчу до вашої грудей. Тримаючись за перекладину, плавно піднімайтеся вгору. Піднявшись до кінця, опускайтеся на носочках вниз, так, щоб п'яти опинилися максимально близько до підлоги. Цю вправу слід виконувати від 5 до 15 хвилин - прислухайтеся до своїх відчуттів. Не варто відразу сильно перевантажувати ноги. Вправу слід виконувати від одного до декількох місяців.
3
Візьміть невелику платформу (в спортивних клубах пластикові платформи використовуються для занять фітнесом). Це може бути навіть цегла або дуже товста книга (хоча краще, звичайно, знайти книзі більш "спортивну" заміну). Можете триматися руками за стіну при виконанні цієї вправи, але при цьому навантаження на ікри буде зменшена. Встаньте на платформу так, щоб п'яти звисали з неї. По суті, ви повинні утримуватися на платформі на одних шкарпетках. Тепер починайте підніматися вгору, а потім опускатися вниз. Передня частина стоп повинна залишатися зафіксованої на платформі. Кінцеве положення, яке ви повинні приймати при виконанні цієї вправи - стояти, витягнувшись на носочках, на платформі. Вправа слід повторювати кілька хвилин.
Корисна порада
Якщо ви відвідуєте спортивний клуб або фітнес-центр, то врахуйте, що він надає багато можливостей для тренування ніг. Тренер в тренажерному залі зможе дати вам рекомендації щодо того, які тренажери використовуються при розробці литкових м'язів. До того ж професійно зроблені тренажери набагато зручніше в експлуатації, ніж домашні пристосування.