Як скласти базовий гардероб.

Практично у кожної жінки хоч раз виникала проблема: шафа повна, а надіти нічого. Часто ми купуємо нову чарівну кофточку або спідничку, а потім з подивом виявляємо, що вона ні до чого не підходить. І або вона без толку лежить в шафі, або тягне за собою додаткові покупки. Щоб не стикатися з цією проблемою, слід уважно поставитися до створення базового гардероба - основи основ вашого завжди стильного образу.
Інструкція
1
Відкрийте свою шафу і критично оцініть його вміст. Що ви носите, що вам йде, а що вже давно пора викинути або віддати комусь. Перевага базового гардероба в тому, що всі речі в ньому взаємозамінні, легко комбінуються між собою. Вам не доведеться пів-дня перевертати шафа догори дном, вибираючи, в чому піти на роботу або на побачення.
2
Необхідні речі для ділового стилю: - Жакет або піджак класичного стилю нейтрального відтінку. Краще в темних тонах.- Спідниця, підходяща до піджака. Довжина її - приблизно до колена.- Ще одна спідниця більш вільного кроя.- Класичні брюки - їх можна надіти з жакетом або без.- Блузки. Краще, щоб їх було 3. Біла класичного покрою, кольорова однотонна і більш нарядная.- Однотонне повсякденне платье.- Кілька топів різних кольорів. Добре, якщо один з них буде черним.- Пуловер нейтрального цвета.- Класичні туфлі, чоботи, півчобітки.
3
Повсякденне мінімум: - Зручні брюки або джинси. Прямі або злегка розкльошені - вирішувати вам, але не захоплюйтеся стразами і низькою посадкою на таліі.- Жакет або кофта, підходяща до джінсам.- Пара спідниць простого кроя.- Футболки різного кольору і з різною довжиною рукава.- Теплий світер.- Сукня для виходу в город.- Зручні черевики або кроссовкі.- Пальто непомітних тонів в класичному стіле.- Куртка, краще на подстежке.- Два ошатних сукні для виходу в світ. Незамінний класичне маленьке чорне плаття і світле коктейльне, для денних заходів. До них потрібні і відповідні сумочки.
4
Найважливіший елемент жіночого образу - аксесуари. З їх допомогою можна щодня виглядати по різному. Всі деталі базового гардероба повинні бути відмінної якості, але до взуття, сумки та аксесуари це відноситься в найбільшою мірою. Вдало підібрана сумка може скорегувати недоліки у виборі одягу. Неправильна же легко зіпсує весь образ. Серед аксесуарів обов'язково повинні бути: - Шовковий хустку 70х70 див.- Шарфик з люрексом.- Шапочка, капелюшок або берет.- Перчаткі- Кілька ременів і поясов.- Прикраси переважні з дорогоцінних металів. Якщо ж ви носите біжутерію, вона теж повинна бути дуже якісною.
5
Найважливіше правило - речі повинні підходити один до одного по стилю і кольору. Чи не кидайтеся купувати рожеву кофточку, якщо весь гардероб у вас в зелених тонах. Слід уникати занадто яскравих і екстравагантних речей. Кольори в одязі діляться на базовий, світлий, яскравий базовий і акцентірующій.- Базовий - це найтемніші і дорогі вещі.- Світлий - використовується в одязі будь-якого стилю і предназначенія.- Яскравий базовий - це одяг для особливих случаев.- акцентую - найяскравіші речі. Це можуть бути шарфики, топи, речі на один сезон.