Як купити синтезатор.

віртуозність поводження з музичним інструментом недостатньо для майстерного виступу. Правильно підібраний синтезатор повинен відповідати цілям музиканта і стилю його гри. Інструмент професіонала відрізняється від інструменту любителя.
Інструкція
1
Можливості клавіатури грають ключову роль при виборі синтезатор а. Клавіатура буває активної чи пасивної. Активна чутлива до сили натискання. У пасивної гучність або тембр не залежить від сили натискання на клавішу. На основі клавіатури і класифікують синтезатор и: дитячі, стандартні, напівпрофесійні, професійні.
2
Дитячі, для дітей до 7 років. Пасивні клавіші займають? від клавіатури фортепіано. Інструмент дає дитині можливість отримати перші навички гри на клавішних і допомагає у вивченні сольфеджіо. Такий синтезатор придасться і професійним музикантам: він допоможе виконавцям «розспіватися», задасть тон для хору.
3
У стандартних синтезатор ов розмір клавіш відповідає клавішам піаніно. На клавіатурі знаходиться 61 клавіша, що охоплює 5 октав. Використовуються ці інструменти як для розваги, так і для професійної ігри.Некоторие з них мають вбудовану систему для самостійного навчання, записані мелодії і підсвічування. Це допомагає любителям навчитися грати безліч композицій. Можна записувати досить складні твори в форматі MIDI. Ці синтезатор и мають пасивну клавіатуру.
4
Напівпрофесійні інструменти володіють потужним звуком і великою кількістю функцій. Їх можна використовувати як на невеликій сцені, так і в домашній студії.
5
Професійні синтезатор и мають системи обробки звуку і призначені для студійного або сценічного використання. Вони мають безліч налаштувань, які навряд чи стануть в нагоді любителю, але необхідні професіоналу.
6
Вибравши потрібний тип синтезатор а, зверніть увагу на виробника музичного інструменту. Професійну апаратуру випускають виробники Yamaha і Casio. Для любителів можна вибрати бюджетні моделі з більш-менш пристойним звуком: Roland, Korg.
Корисна порада
Перед покупкою бажано порадитися з професіоналами і прочитати відгуки володарів тих чи інших моделей синтезаторів.