Як почати вчити англійську мову.

Комусь вивчення мов дається легко: людина, приїхавши пару раз в іншу країну, починає спілкуватися з місцевими жителями на їх говіркою так само вільно, як і по-російськи. Інші люди можуть просидіти над тим же англійським десять років і не вміти зв'язати пари слів. Але в будь-якому випадку головне - почати вчити.
Інструкція
1
Освойте алфавіт. Для англійської мови характерна латиниця, вивчити її може бути важко. Визубрити букви англійського алфавіту - як великі, так і малі. Запам'ятайте, як вони пишуться, щоб потім ви змогли хоч щось прочитати. Ні в одному посібнику з англійської мови «для чайників» немає текстів англійською російськими літерами. Потрібно відразу зануритися в атмосферу вивчається.
2
Суміщайте чотири види мовленнєвої діяльності, як-то: говоріння, аудіювання, читання і письмо. Потрібно вміти пояснюватися на мові, починаючи з простих «мене звуть Міша» і «я з Росії», кінчаючи розлогими монологами на абстрактні теми. Слухання або аудіювання увазі розуміння чужої мови на слух.
3
При вивченні англійської мови можна скористатися самовчителями. У таких посібниках наведені ті правила граматики, які можуть знадобитися на початковому етапі; описані особливості вимови; складено списки потрібних слів, які потім відпрацьовуються в упражненіях.Ви вільні у організації свого часу, можете повертатися до напівзабутого матеріалу. З іншого боку, мало хто володіє такою силою волі та здатністю до самоорганізації, що зможе повноцінно вивчати мову самостійно.
4
Ще один спосіб почати вчити мову - піти на курси. Заняття ведуть викладачі, які задіють усі види мовленнєвої діяльності. На їх прикладі ви зможете зрозуміти, яке англійське проізношеніе.Хорошій вчитель змусить працювати в поті чола не тільки на занятті, але і вдома. З такою мотивацією ви швидше вивчите англійську мову.
Зверніть увагу
Помилкова думка, що англійська потрібно вчити тільки з молодих років. Ніколи не пізно розпочати вивчення цієї мови. А такого терміна, як «нездатний вивчати мови», взагалі не існує. Навчити англійської мови з нуля можна будь-якої людини практично в будь-якому віці.
Корисна порада
Вибравши правильні курси (ті, де не вчать англійської граматики протягом усього часу під диктовку або ті, де не починають вивчення мови з зазубрювання декількох десятків правил щодо вживання артиклів «a», «an», «the») , ви отримуєте реальний шанс вивчити цю мову. Що собою являють хороші курси або хороший викладач англійської мови? Хороший викладач - це та людина, яка дасть вам можливість практикувати вивчене.