Як лікувати тонзиліт у дітей.

Хоча б раз у житті кожна людина перехворів тонзилітом , гостра форма якого відома всім, як ангіна. Тонзиліт також може перейти в хронічну форму, яка характеризується періодичним запаленням піднебінних мигдалин після переохолодження, стресу та інших причин. Існує безліч способів лікування тонзиліту у дітей: це і народні засоби, і консервативні способи лікування, і навіть операційні.
Вам знадобиться
  • • Сіль, вода, сода, йод.
  • • Розчин Люголя або будь-яке інше протизапальну, протимікробну засіб для зрошення мигдалин і горла.
Інструкція
1
Перше і дуже важливе, що необхідно зробити, якщо дитина захворіла тонзилітом , - це звернутися до лікаря. Швидше за все лікар направить на здачу аналізів: посів з мигдалин на стан мікрофлори, щоб визначити бактерію, що викликає біль у горлі. Після чого лікар призначить відповідне лікування і процедури.
2
Однією з основних процедур лікування тонзиліту є промивання (полоскання) запалених мигдаликів. Для цієї мети приготуйте наступний розчин: 1 чайну ложку солі, пів чайної ложки соди харчової, 1 краплю розчину йоду залийте теплою водою. Цим розчином полощіть горло кожні 2-3 години. Така процедура на ранній стадії захворювання може запобігти розвитку хвороби. Але це природно за умови, що дитина вже вміє полоскати рот.
3
Після промивання мигдалин змастіть їх розчином Люголя або подібним за властивостями препаратом. Це допоможе призупинити розмноження хвороботворних бактерій, тимчасово усунути хворобливі відчуття в горлі, а також запустити протизапальний процес.
4
Якщо хвороба активно прогресує, слід задуматися про прийняття антибіотиків, або, якщо мати справу з агресивними антибіотиками немає бажання, зверніться до гомеопатії.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=YARoDHga9SM
Зверніть увагу
Якщо дитина хвора тонзилітом, ні в якому разі не ігноруйте хвороба, так це може спричинити за собою тяжкі наслідки - такі як ускладнення роботи кровоносної системи і перехід хвороби в хронічну форму. Ніколи не займайтеся самолікуванням! Завжди звертайтеся до відповідного лікаря, так як тільки фахівець може поставити точний діагноз і призначити адекватне лікування.
Корисна порада
Під час лікування тонзиліту у дитини забезпечте його спокоєм, дружньої психологічною атмосферою, а також рясним питтям. Чим більше рідини буде випивати дитина - тим краще. Не годуйте малюка занадто холодної, гарячої, солоної або гострою їжею, щоб зайвий раз не дратувати хворе горло. Додатково давайте дитині вітамінно-мінеральні комплекси для вироблення антитіл, необхідних для боротьби з вірусом.