Як вибрати дитячий стільчик для годування.

Найчастіше батьки починають замислюватися про придбання дитячого стільчика для годування, коли малюк починає самостійно сидіти (5-8 місяців). В цей же час дитині починають вводити в раціон прикорм: різноманітні каші та пюре. Купівля стільчика для годування значно спрощує прийом їжі малюка. Після того, як сума прийнятна для даного предмету меблів встановлена, виникає питання: яку ж модель стільчика вибрати?
Інструкція
1
Сьогодні російський ринок пропонує велику різноманітність дитячих стільчиків для годування. Знайти хороший зручний дитячий стільчик для годування не так легко, як може здатися. Ціна і зовнішній вигляд - не найголовніші показники в даному питанні. Зручність і безпеку стільчика для годування дитини - ось самі вагомі характеристики. Адже потрібно стежити, щоб дитина не випав з стільця і не перекинув його. Купуючи стільчик для годування, мами можуть забути про забруднених кріслах, диванах і не турбуватися про те, що малюк перекине тарілку з їжею на себе. Які ж вони бувають? На якому стільчику зупинити вибір? Розглянемо три найбільш поширені моделі.
2
Стільчик-бустерТакой стільчик прикріплюється до звичайного дорослого стільця допомогою спеціальних розпірок і ременів. Він займає мало місця і добре підходить для подорожей. Але при використанні даної моделі стільчика для годування, потрібно уважно стежити за безпекою дитини: перевіряти кріплення, пам'ятати, що бустер встановлюється виключно на стійкі стільці з твердим сидінням. Даний факт змушує замислитися про зручність та безпеку малюка, не дивлячись на те, що ці моделі компактні, прості у використанні, і забезпечені ременями безопасності.Стульчікі-бустери розраховані на дітей від 6-8 місяців до 3-4 років. Збираючись придбати бустер, найчастіше звертають увагу на технічні параметри (на яку вагу дитини розрахований стільчик).
3
Високий стілець для годування Дану модель можна назвати базовою, представленої високим стільчиком на складаний станині-книжці. Пластикове сидіння встановлене на станину, частіше у нього є щільне м'яке покриття (чохол - зручніше знімний). Також в комплекті присутній знімний пластиковий столік.Такой стільчик може бути на коліщатках (що дозволяє перевозити його разом з малюком по всій квартирі) і без них. Коліщатка, в свою чергу, можуть бути з блокаторами. Повинні бути присутніми ремені безпеки, а також спинка з декількома положеннями нахилу (3-5 положень) .Якщо говорити про безпеку, то високий стільчик для годування - оптимальний варіант, він дуже стійкий, при потребі дитина може в ньому поспати деякий час. Завдяки можливості регулювати висоту сидіння, дитина може перебувати на одному рівні з дорослим столом і снідати разом з батьками. Більш того, нагодувати дитину в стільці набагато швидше, а коли малюк поїв, мама може спокійно приготувати вечерю, поки він грає або спостерігає за її діями.
4
Стільчик-трансформерІз назви моделі вже можна судити про те, що стільчик здатний трансформуватися. Як правило, він перетворюється на маленький столик зі стільчиком. Стілець-трансформер розрахований на більш тривале використання. Ваш малюк буде їсти, малювати, ліпити, сидячи за таким стільчиком для годування до 5-6 років. Звичайно, подібна модель і коштувати буде дорожче, але вигода все ж є, так як не доведеться купувати дитині стіл для ігор зі стільцем. Словом, дана модель підходить як для найменших, так і для діточок постарше. Якщо говорити про матеріал, то найчастіше стільчики виконані з дерева. Але при покупці дерев'яного стільця варто звернути увагу на якість обробки: на поверхні не повинно бути шорсткостей.
Корисна порада
Батьки можуть вибрати абсолютно будь-який з варіантів стільчиків для годування. Але найголовніший критерій - безпека, тому ремені безпеки повинні бути обов'язково. Головні умови - це, звичайно ж, м'яке сидіння (чохол), яке можна зняти і випрати, не надто об'ємна стільниця, наявність підставки для ніг і можливість нахилу спинки стільця. Не варто забувати враховувати вагові та вікові обмеження при виборі стільчика для годування.